Xlm žetonas. 100 faktų apie kriptovaliutas – II dalis

„Tron“ fondas atrakina 33 milijardus TRX - naujos dienos kriptovaliuta

Kuo skiriasi ICO žetonai ir kriptovaliutos monetos?

Todėl pristatome jums antrąją straipsnių ciklo dalį, kurioje rasite dar 25 naudingus faktus apie kreiptivaliutų pasaulį.

Norėdami suprasti, kaip atsidūrėme ten, kur esame šiandien, ir kuo skiriasi ICO žetonai nuo kriptovaliutų monetų, turime pradėti nuo pagrindų. Net jei jūs negalite to apibrėžti, jūsJūs jau žinote, kokia yra valiuta, nes ją naudojate beveik kiekvieną dieną kaip prekių ir paslaugų mainų terpę.

xlm žetonas

Šiuolaikinė kriptografija yra šifravimo sinonimas - informacijos kodavimo procesas tokiu būdu, kad prie jo galėtų prieiti tik įgaliotos šalys. Kriptovaliuta gali būti apibrėžta kaip mainų priemonė, kuri naudoja kriptografiją xlm žetonas operacijoms užtikrinti.

xlm žetonas

Nors buvo ir kitų xlm žetonas priemoniųnaudojo kriptografiją, kad užtikrintų sandorius iki m. Palyginti su kriptovaliutų monetomis, žetonai siūloplatesnis funkcionalumas, dažnai naudojamas norint pasiekti įvairias juos teikiančios platformos funkcijas.

xlm žetonas

Kadangi žetonai turi vertę, jie taip pat gali būti naudojami xlm žetonas pat, kaip ir vienkartinės kriptovaliutos monetos: įsigyti prekių ir paslaugų. ICO metu xlm žetonas parduodami ankstyviesiems projekto rėmėjams mainais į teisėtą mokėjimo priemonę ar kitas kriptovaliutas, dažniausiai Ethereum ar Bitcoin. Pavyzdžiui, per savo m.

Stellar Lumens Forming Mountains Or Valleys? 🤔 - XLM Technical Analysis (13 Mar 2020)

Šiuose DAPPS yra kažkas labai įdomaus, jie visi yra decentralizuoti ir nepriklauso individui, jie priklauso žmonėms. Bitcoin klonai ir visos kitos altcoin'ai, atvirkščiai, yra visiškai nepriklausomi.

Kriptovaliutos monetos yra mainų priemonėnaudokite kriptografiją, kad užtikrintumėte operacijas.

xlm žetonas pasirinkimo specifikacija yra

Praktiškai šiame straipsnyje aprašyti terminaidažnai naudojami atsitiktinai ir pakaitomis. Taigi, net jei nenaudosite tinkamiausio termino, yra tikimybė, kad jūs būsite suprastas be jokių problemų. Pranešimai šia tema.

variantas apie pinigus kaip tapti geru brokeriu

Taip pat perskaitykite