Valdytojų parinktys

valdytojų parinktys

kampanijos brokeris

Esame vienintelė Lietuvoje draudimo brokerių bendrovė, turinti didžiausią profesionalių žalos administravimo specialistų komandą. Neatlygintinai padedame sureguliuoti valdytojų parinktys klientų patirtą žalą ir teikiame jiems teisines konsultacijas. Siūlome ypatingus sprendimus verslui: efektyviai tenkiname kiekvieno kliento išskirtinius draudimo poreikius; kiekvienai verslo sričiai pritaikome geriausias draudimo sąlygas; kuriame technologinius įrankius, padedančius greičiau aptarnauti klientus.

d dvejetainiai variantai kur užsidirbti iš pinigų pervedimų

Kuriame pridėtinę vertę klientams: padedame sureguliuoti visų draudimo rūšių žalas; aukštos kvalifikacijos teisininkai konsultuoja valdytojų parinktys tiek draudimo, tiek žalos atlyginimo klausimais; profesionalūs rizikos vertinimo specialistai padeda klientams sudėlioti įmonės rizikų valdymo planą ir strategiją.

Plėtojame tarptautinę partnerystę: klientams teikiame geriausius ne tik Lietuvos, bet ir užsienio partnerių draudimo pasiūlymus; bendradarbiaujame tik su patikimais užsienio partneriais — draudikais ir brokeriais; su valdytojų parinktys partneriais esame suderinę išskirtines, tik mūsų klientams skirtas draudimo valdytojų valdytojų parinktys.

Pagalba klientui patyrus žalą.

valdytojų parinktys

Taip pat perskaitykite