Prekybiniai pokalbiai,

Skambučių nukreipimas kitiems, kai esate prekybiniai pokalbiai.

Profesionali įranga leidžia mėgautis prekių kokybe, ilgaamžiškumu už priimtiną kainą.

Pokalbių įrašymas, kai to pageidaujate. Naudingi funkcionalumai išmaniesiems Paslauga suteikia galimybę naudotis funkcijomis, kurios iki šiol nebuvo prieinamos naudojantis mobiliuoju ryšiu.

prekybiniai pokalbiai užsidirbti pinigų daina

Paprastas administravimas Paslaugai administruoti nereikia jokių papildomų programų įdiegimo ar specialistų — viską galite atlikti patys. Atsakingas prekybiniai pokalbiai ar darbuotojai gali prisijungti prie savitarnos sistemos kompiuteryje, planšetėje ar išmaniajame telefone ir valdyti paslaugą: prijungti ar atjungti konkrečius numerius, suteikti, redaguoti ar panaikinti šiems numeriams priskirtas funkcijas.

Diktuojamą įrašą itin paprastai galėsite įrašyti naudodamiesi tiesiog savo kompiuterio mikrofonu.

dvejetainiai variantai, kurie sugalvojo

Gaunamų skambučių eilės sudarymas ir valdymas Ši funkcija leidžia efektyviai paskirstyti skambučius, gaunamus į tam tikrą numerį: nukreipti skambutį keliems adresatams prekybiniai pokalbiai metu, kad skambinantysis galėtų bendrauti su prekybiniai pokalbiai pakėlusiu ragelį, paskirstyti skambučius taip, kad telefonai skambėtų tam tikra adresatų eile ar atsitiktinai, perduodant skambutį kitam po norimo laiko prekybiniai pokalbiai.

Su šia funkcija skambinantysis niekada negirdės užimtumo signalo. Gaunamų prekybiniai pokalbiai filtravimas Tai galimybė kurti pageidaujamų VIP ar nepageidaujamų juodasis sąrašas numerių sąrašus.

armel kaip užsidirbti pinigų internete be investicijų

Skambinančiajam patekus į vieną iš šių kategorijų, jis automatiškai gali būti sujungtas su labiau patyrusiu darbuotoju ar vadovu, atmestas ar nukreiptas prekybiniai pokalbiai įrašytą pranešimą.

Darbo laiko valdymas Ši funkcija leidžia nustatyti konkretaus numerio darbo laiką bei gavus skambutį ne darbo metu nukreipti jį skirtingomis kryptimis, padiktuoti pranešimą su norima informacija ar pasiūlyti palikti balso žinutę.

Protingesni už kitus - viešasis transportas... FZP438 ir CNJ620

Pokalbių statistika ir ataskaitos Suteikiama galimybė ataskaitų pagalba matyti praleistus bei praleistus ir neperskambintus skambučius. Ši funkcija leidžia sekti atsakymų į klientų skambučius kokybę ir perskambinimo laiką.

kerry trade pavyzdžiai internetines pajamas iš botų

Skambučių peradresavimas realiuoju laiku Pokalbio metu nusprendus skambutį peradresuoti, kelių mygtukų paspaudimu skambutis galės būti perduodamas kolegai realiuoju laiku.

Ja paprastai galės naudotis kiekvienas, neinvestuodamas daug laiko mokantis ar nagrinėjant instrukcijas.

prekybos ar dvejetainiai opcionai

Paslaugos naudojimo įmonėse pavyzdžiai:.

Taip pat perskaitykite