Prekyba paveikslais, ArtArea, UAB

prekyba paveikslais

prekyba paveikslais

Itin specifinė, bet gana populiari verslo niša Palangoje — prekyba paveikslais — išgyvena sunkius laikus. Bent taip tvirtina Basanavičiaus gatvės prieigose prekyba paveikslais prekeiviai.

Prekyba paveikslais ir suvenyrais Palangoje nuotr.

Kodėl žmonės renkasi mus? Autoriniai darbai Visi Lietuvos menininkų darbai parduodami su autoriaus žinia ir autentiškumo sertifikatu. Įsigydami Prekyba paveikslais reprodukcijas Jūs tiesiogiai remiate autorių. Muziejinė kokybė Luxart naudoja tik ekologikšus 12 spalvų vandens pagrindo rašalus, natūralią drobę, kokybišką matinį popierių. Klientų atsiliepimai iš Facebook nuoširdžiai dėkoju Jums už labai greitai svarbiai datai pristatytą darbą.

Žmonės linkę itin prekyba paveikslais derėtis, o nesulaukę pardavėjų palankumo tik numoja ranka ir dar vieną kitą riebų žodį lepteli. Būtent tiek laiko moteris paveikslais bei suvenyrais prekiauja Palangoje. Tad ir palyginti, kaip keitėsi prekyba per šį laiką gali nesunkiai. Visa vasara yra itin vangi.

Pasirodo, kad už galimybę prekiauti ištįsus metus prekeivė susimoka 1,5 tūkst. Jie turi pinigų ir perka tai, kas patinka, o ne tai, kas pigiau. Todėl paklausiausios prekės tarp lietuvių yra tos, kurios kainuoja nuo 1 iki 3 ar 5 eurų.

prekyba paveikslais prekybos centras prekybos pasirinkimas

Sumažėjo išlaidaujančių rusų Problema, pasirodo, ne tik bendras poilsiautojų skaičiaus sumažėjimas. Kalbinti prekeiviai vieningai sutaria, anksčiau aukso gysla buvę rusai, šiais metais aplenkia Palangą, o ir tie, kurie užsuka, vis rečiau ieško pasirinkimo problemų sprendimas nusipirkti.

Akivaizdžiai jaučiasi, kad sumažėjo turistų iš Rusijos.

savaitgalio variantas

Nors prekeiviai nelinkę dalintis informacija apie pelną, bet ši pašnekovė prasitarė, jog sėkminga diena būna, kai pavyksta parduoti paveikslų bent už eurų. O paveikslų kainos iš tiesų gali lengvai šokiruoti. Kai kurie jų įvertinti net eurų.

Adresas: Minijos g. Veiklos sritys: didmeninė prekyba; dovanos; eksportas; gamyba; juvelyriniai dirbiniai ir bižuterija; lombardai; meno salonai ir galerijos, dirbiniai. Juvelyrika, juvelyriniai gaminiai, vestuviniai žiedai, sužadėtuvių žiedai, auskarai, apyrankės, grandinėlės, pakabukai — projektavimas, gamyba, prekyba, remontas.

Taip pat perskaitykite