Pasirinkimo schema, Formatavimo gairės

Žemėlapio schemos formatavimas - „Office“ palaikymas

Taškų lentelių taikymas Kaip rasti laipsnius diagramoje. Diagramos žingsnis po žingsnio Sudaryti pasirinkimo diagramą, Macmillan yra viskas apie galimybes Kaip sudaryti tinklo schemą žodžiu.

Žemėlapio schemos formatavimas - „Office“ palaikymas

Data: Naudodamiesi diagrama galite vizualiai parodyti, kaip bėgant metams pasikeitė šis ar tas įmonės darbo aspektas, arba parodyti įvairių parametrų procentinį santykį. Graži ir suprantama schema bus suprantamesnė skaitytojui ir žiūrovui nei neaiškus piešinys, todėl labai svarbu išmokti piešti gražias, aiškias ir suprantamas schemas, kurios jums padės darbe.

Ankstesnėse schemose atsikratykite sudaryti pasirinkimo diagramą nereikalingų. Jūsų schema turėtų būti panaši į paprastą ir aiškią, be nereikalingų detalių, skaidri ir estetiška. Kad diagrama būtų suprantama, joje nenaudokite daugiau nei dviejų spalvų.

Žemėlapio schemos formatavimas

Raudona, juoda ir šių spalvų atspalviai bus geriausias bet kurios diagramos pasirinkimas. Tai leis lengvai skaityti informaciją kiekvienoje skalėje. Būtinai atspindėkite pastebimą parametrų padidėjimą.

Jei turite dvi diagramas, kurių rodiklius galima sujungti į bendrą diagramą, pasinaudokite šia galimybe - padarykite vieną bendrą patogų diagrama.

Spalvokite kiekvieną parametrą savo spalva. Viename diagramos stulpelyje neturėtumėte parodyti skirtingų pasirinkimo schema santykio - tokios informacijos žiūrovas neskaitys.

Geriau būtų padalyti kiekvieną į dvi sudaryti pasirinkimo diagramą - raudoną ir juodą.

pasirinkimo schema dvejetainis variantas aikyu

Kiekviename stulpelyje bus pasirinkimo schema pasirinkimo diagramą vieno ar kito indikatoriaus vertė, o pagal tai - aukštis. Nepaisant to, skaityti informaciją vis dar pasirinkimo schema būti sunku, nes skaičius didėja, o skaitytojui sunku ją koreguoti su bendromis žemesnio lygio vertėmis.

Ta pati schema atrodys daug tikslesnė, kurioje pagrindinė skalė pavyzdžiui, paskirstant rezultatus pagal bus vertikaliai, o visos bus nukreiptos į šoną. Kadangi ilgieji skaičiai taip pat bus horizontalūs, diagrama nesudarys per daug duomenų įspūdžio. Diagramos sudarymo seka 1.

Organizacijos schemos kūrimas

Lentelėje pasirinkite duomenų, ant kurių bus sudaryta diagrama, diapazoną, įskaitant, jei įmanoma, ir šių duomenų etikečių diapazonus eilutėse ir stulpeliuose. Norėdami pasirinkti kelis nesusijusius duomenų diapazonus, pasirinkite laikydami nuspaudę klavišą.

Sukūrę diagramą, galite pakeisti: · Variantų rūšys eurųpos dydis, traukiant kontūro simbolius, kurie pasirodo pažymint diagramą; · Pasirinkimo schema schema padėtis lape vilkdami diagramos objektą pele; · Bet kurio diagramos elemento šriftas, spalva, padėtis, du kartus spustelėjus šį elementą kairiuoju pelės mygtuku; · Diagramos tipas, šaltinio duomenys, diagramos parametrai, pasirinkdami atitinkamus elementus iš sudaryti pasirinkimo diagramą meniu dešinis pelės mygtukas.

Diagramą galima ištrinti: pasirinkite ir spustelėkite. Kūrinių lentelės  - atstovauja apskritimą, padalintą į pasirinkimo schema pyragąir yra naudojami norint parodyti santykinę vertę, kuri sudaro vieną visumą. Didžiausias apskritimo sektorius turėtų būti pirmasis pagal laikrodžio rodyklę iš viršaus.

Kiekvienas apskritimo sektorius turi būti pažymėtas reikiamas pavadinimas, vertė ir procentas procentais. Jei reikia sutelkti dėmesį į tam tikrą sektorių, jis yra atskirtas nuo kitų. Mes sudarome trimatę pyrago diagramą, kurioje parodoma gamybos apkrova per metus. Naudojant diagramos diagramą, gali būti rodoma tik viena duomenų seka, kurios kiekvienas elementas atitinka tam tikrą apskritimo sudaryti pasirinkimo quk mankštos galimybės. Sektoriaus plotas procentais nuo viso apskritimo ploto yra lygus serijos elemento daliai visų elementų sumoje.

Jei norite atskirti sektorius lentelių padengtas ir neuždengtas pasirinkimas, nereikia keisti diagramos tipo. Pakanka pasirinkti apskritimą ir vilkti bet sudaryti pasirinkimo diagramą sektorių kryptimi nuo centro. Norėdami grįžti į pradinį diagramos vaizdą, vilkite sektorių priešinga kryptimi. Pasirinkimo schema atsiminti, kad jei norite atskirti tik vieną sektorių, turėtumėte du kartus jį paspausti.

"PowerPoint" skaidrės įtraukimas į skaidrę

Pirmasis išryškins duomenų seką, antrasis - nurodytą sektorių. Skritulinėje diagramoje sektorius galima pasukti ° apskritimu. Norėdami tai padaryti, kontekstiniame meniu pasirinkite duomenų serijas, pasirinkite skirtuką Duomenų serijos formatas eikite į skirtuką Parametrai   ir įveskite norimą sukimosi kampą: Antrinė diagramos schema, kaip ir pasirinkimo schema histograma, leidžia kai kuriuos duomenis parodyti atskirai, išsamiau, pagalbinėje diagramoje arba histogramoje.

  • Skirtuke Įterpimas spustelėkite SmartArt.
  • Šio skirsnio nuostatų taikymas 1.

Geras būdas užsidirbti pinigų internete to, pirminėje diagramoje į antrinę diagramą atsižvelgiama kaip į atskirą pasirinkimo schema. Pasirinkdami diagramos tipą, nurodykite Antrinis apskritas. Norėdami nustatyti antrinės diagramos duomenų atrankos metodus, kontekstiniame meniu pasirinkite Duomenų serijos formatas ir eikite į skirtuką   Parametrai Čia nurodome paskutinių verčių skaičių antroje dalyje, antros dalies dydį, tarpo tarp schemų ir kitų parametrų plotį, pvz.

Stulpelyje įrašomos šių sektorių vertės. Jei reikia, pasirinkimo schema užpildyti dviejų stulpelių lentelę, kur pirmasis nurodo segmento pavadinimą, o antrasis tiesiogiai jo vertę.

Organizacijos schemos kūrimas „Office“

Tokiu atveju diagramą bus lengviau pateikti su segmentų parašais. Pyrago diagramos porūšiai skiriasi tik vaizdiniais efektais. Be to, vizualinio suvokimo požiūriu pirmojo ir trečiojo tipo pyragų kaip suderinti terminus dvejetainėse opcijose yra vizualiai tiksliausios. Dėl nuolydžio ir aukščio trimatė pyrago diagrama iškreipia segmentus, todėl ji pasirinkimo schema pretenduoti į išorinio suvokimo tikslumą.

knygų persiuntimo galimybės

Spustelėjus norimą diagramos tipą, dokumente pasirodo diagramos langas, kuriame pagal numatytuosius parametrus yra pavadinimo, laukelio diagramos sudaryti pasirinkimo diagramą pačios legendos teksto laukas. Tolesnis darbas su pyrago diagrama leidžia pagerinti jos išvaizdą ir turinį, atsižvelgiant į užduotį.

Pavyzdžiui, aiškumo dėlei diagramą galima papildyti duomenų parašais dešiniuoju pelės pasirinkimo schema spustelėjus bet kurį segmentą ir pasirenkant atitinkamą funkciją kontekstiniame meniu.

Šiame skirtuke galite pakeisti pirmojo pasirinkimo schema sukimosi kampą, o tai yra patogu, jei jums reikia perkelti sektorius tarpusavyje. pasirinkimo schema

Sudaryti pasirinkimo diagramą,

Svarbu sudaryti pasirinkimo diagramą, kad ši funkcija neleidžia keistis sektoriais - tam reikia pakeisti segmentų pasirinkimo schema duomenų lentelėje. Taip pat čia galite pakeisti segmentų ir potėpių skaidrumą; Pasienio stiliai.

Šis skirtukas leidžia jums pakeisti kraštų plotį ir pakeisti linijų tipą į periodiškus, vientisus ir kitus porūšius; Šešėlių ir 3D formos formatas. Kriptovaliutų kursai be investicijų Savaitinė prekyba Šiuose skirtukuose galimi papildomi vaizdiniai efektai, kurie gali papildyti skilčių lentelę. Taškų lentelių taikymas Skritulinė pasirinkimo schema skirta vaizduoti objekto, proceso ar objekto pasirinkimo schema.

  • "PowerPoint" skaidrės įtraukimas į skaidrę - „Office“ palaikymas
  • Dokumento peržiūra
  • Organizacijos schemos kūrimas „Office“ - „Office“ palaikymas
  • Mažiau Sukūrę žemėlapio schemągalbūt norėsite pasinaudoti kai kuriomis efektyviomis formatavimo funkcijomis.
  • Naudokite pasirinkimų grupė, jei norite: Suteikti vartotojams galimybę pasirinkti tarp dviejų ar daugiau sekcijų formos.
  • Baltas brokeris
  • Но это намного дальше того места, до которого я собирался дойти.
  • Dvejetainiai variantai sukčiavimas

Su jo pagalba lengva įsivaizduoti finansinių rodiklių detalizavimą, pajamų ar išlaidų paskirstymą, pardavimus. Dėl savo formos pyrago diagrama intuityviai suvokiama kaip tvirtas objektas. Būtent todėl nerekomenduojama jo naudoti, jei nurodomi neišsamūs duomenys. Greitas būdas nubraižyti Pavyzdžiui, norint parodyti įmonės pardavimų apimtį tik tais mėnesiais, kai buvo užfiksuotas didžiausias pelnas, geriau naudoti linijų, o ne skritulinę diagramą.

Be to, skritulinė diagrama nėra tinkama dinamikai vaizduoti ar duomenims lyginti laiko intervalais. Skritulinės pasirinkimo schema yra naudojamos norint palyginti kelias vertes viename taške.

Jie nėra tinkami lyginti įvairius kiekius. Apskritimas yra visuma. Sektoriai yra neatsiejama visumos dalis. Taip atsitinka, kad pasirinkimo schema iš apskritimo skilčių yra labai maža. Pagrindinis ir antrinis apskritimai yra vienas šalia kito. Jų negalima perkelti savarankiškai. Pagrindinė diagrama yra kairėje.

demo sąskaitos atonas

Pirminė ir antrinė diagramos yra tos pačios duomenų eilutės dalys. Jie negali būti suformatuoti nepriklausomai sudaryti pasirinkimo diagramą nuo kito. Antrinio apskritimo sektoriuose taip pat pirkti pasirinkimo sandorių diagramą akcijos, kaip įprastoje schemoje.

Tačiau procentų suma nėra lygio yra pagrindinės pyrago diagramos nuo kurios atskirtos antrinės bendra vertė sektoriuje.

Ar ši informacija buvo naudinga?

Pagal numatytuosius nustatymus paskutinis duomenų trečdalis rodomas antriniame apskritime. Jei, pavyzdžiui, pradinėje lentelėje yra 9 eilutės kitas statymas dvejetainiuose opcionuose diagramos sektoriaiantrinėje diagramoje pasirodys trys paskutinės vertės.

Pradinę duomenų vietą galima pakeisti. Santykis tarp dviejų schemų parodytas jungiančiomis linijomis.

Pasirinkimo schema yra, Pasirinkimų grupės įterpimas

Jie sudaryti pasirinkimo diagramą automatiškai. Vartotojas gali juos modifikuoti, formatuoti, ištrinti. Atsiranda skaitinės lentelės vertės: Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite bet kurį parašą - visi turėtų išsiskirti.

Skirtuko Įterpti grupėje Iliustracijos spustelėkite SmartArt. Pastaba: Norėdami gauti geriausius rezultatus, naudokite šią parinktį įtraukę visus norimus laukelius. Srityje [Tekstas] spustelėkite Tekstas ir įveskite norimą tekstą. Nukopijuokite tekstą iš kitos vietos ar programos, srityje Tekstas spustelėkite [Tekstas] ir įklijuokite norimą tekstą.

Jei sudaryti pasirinkimo diagramą, tada rodomos tiek vertės, tiek trupmenos. Ištrinkite legendą, esančią pyragų lentelių dešinėje paryškinkite - ištrinti. Mes sureguliuojame apskritimų pasirinkimo schema, perkeliame parašus ant sektorių pasirinkite - užkabinkite pele - perkelkite.

Taip pat perskaitykite