Pasirinkimo automobilis. Patarimai renkantis pirmąjį automobilį: kaip neįsigyti katės maiše

Amžinas pirkėjo klausimas: ką rinktis – naują ar naudotą automobilį

DELFI specialistams uždavė paprastą klausimą: kokį automobilį rinktis už tam tikrą pasirinkimo automobilis — ar naują galbūt kuklesnį, ar senesnį bet prabangesnį?

Tačiau vienareikšmį atsakymą rasti sudėtinga pasirinkimo automobilis visiems tinkančio nėra. Tai priklauso nuo eilės aplinkybių, kurias apžvelgė automobilių ekspertai. Prisijunkite prie tūkstančių auto aistruolių bendruomenės — sekite auto naujienas Facebook ir Instagram! Asociatyvi nuotr.

Įsivaizduokite, kad renkatės automobilį už 20 tūkst. Už tiek pinigų galite sėsti į naują automobilį iš salono. Galite rinktis ir prabangų kelerių metų senumo modelį.

 • Investuoti į pasyvų uždarbį internete
 • Kaip keičiasi automobilių pasirinkimo principai? | kaziukokava.lt
 • Amžinas pirkėjo klausimas: ką rinktis – naują ar naudotą automobilį - DELFI Auto
 • Automobilių pasirinkimas
 • Analitikas: naujo automobilio pirkimas yra vienas prasčiausių jūsų finansinių pasirinkimų - LRT
 • Patarimai renkantis pirmąjį automobilį: kaip neįsigyti katės maiše Pirmas automobilis Kiekvienais metais šalyje įvyksta virš tūkstančių naudotų automobilių pirkimo bei pardavimo sandorių, tad tema — daugeliui lietuvių aktuali.
 • Patarimai renkantis pirmąjį automobilį: kaip neįsigyti katės maiše | lt

Ką rinktis? Pasirinkimo automobilis žmonių, tiek bus versijų. Iš esmės jokio skirtumo, ką aš rinkčiausi. Kasdien testuoju automobilius ir po savaitės naujas automobilis tampa nebenauju. Tačiau paprasto žmogaus pasirinkimas priklauso tik nuo jo paties. Abu variantai yra nebūtinai blogi — jie abu geri. Žmogus, norintis save išreikšti per automobilį, tikrai nėra vertas paniekos.

Tai reiškia, kad tai jam svarbu ir visame pasaulyje tai yra pakankamai svarbu, kokiu automobiliu tu važiuoji.

 1. Kaip išsirinkti tinkamą automobilį, kad netektų gailėtis? - LRT
 2. Rinkos klasifikacija Mėnesinis leidinys apima naudotų, natūraliai nusidevėjusių transporto priemonių vidutines kainas iki trisdešimties metų senumo.

Jei žmogui tai yra svarbu, tuomet viskas tvarkoje. Taigi, žurnalisto manymu, svarbu yra tai, kokią reikšmę automobiliui savo gyvenime pelninga interneto aplikacija man žmogus.

užsidirbti pinigų yra labai lengva slaptų variantų strategija

Bet yra daugybė žmonių, kurie nieko nenori pademonstruoti. Jiems nereikia demonstruoti automobilio — jie demonstruoja kitas savo savybes. Tokiems žmonėms tikrai reikėtų pirkti naują automobilį ir nesukti galvos. Jų galva neužimta tuo, kaip kažkam pasirinkimo automobilis pademonstruoti.

Kaip išsirinkti tinkamą automobilį, kad netektų gailėtis? Ir į darbą, ir į sodą, ir kelionėms po Europą

Tokie automobiliai bus nauji, bus komfortiški, jie gerai tarnaus, jie bus garantiniai ir niekada nebus vargo. Perkant pakankamai brangų, bet nenaują automobilį vis tiek yra didelė rizika nusipirkti tai, apie ką nutyli pardavėjas. Pakartosiu, kad rizika yra didelė.

Kaip išsirinkti tinkamą automobilį, kad netektų gailėtis?

Vitoldas Milius © Organizatorių archyvas Specialistas taip pat sako, jog iš esmės nėra taip svarbi automobilio kaina. Svarbiau, kiek automobilis kainuos per mėnesį.

Skaičiuojama, kiek automobilis kainuos per mėnesį. Jeigu žmogus turi pakankamai normalias legalias pajamas, tai žmogus paskaičiuoja, kad naujas automobilis per mėnesį kainuos tam tikrą sumą pinigų ir jis tai gali sau leisti. Ir žmogus nesuka sau galvos.

Analitikas: naujo automobilio pirkimas yra vienas prasčiausių jūsų finansinių pasirinkimų

Tai dažniausiai tie žmonės, kurie neturi automobilizmo idėjos ir automobilisto dvasios. Todėl tokiems žmonėms patarčiau nesukti galvos ir pirkti naują, garantinį automobilį.

Tokiems žmonėms automobilis yra tik transporto priemonė. Tad koks galutinis pašnekovo patarimas?

Susijusios įmonės: Naudotų automobilių pardavimas

Kasdieniniam naudojimui aš renkuosi normalų, paprastą, pasirinkimo automobilis automobilį, nes jis man nesudaro jokių pasirinkimo automobilis vykdyti kasdienę veiklą. O dūšiai, jei taip galima sakyti, aš asmeniškai renkuosi šiek tiek istorinį automobilį, kurių vis ieškau ir nusiperku.

Tačiau tai tikrai nėra patarimas taip daryti kitiems — tiesiog man patinka automobilių istorija, randu mielą modelį, su kuriuo važiuoju tik kartais. Važiuojant nauju automobiliu niekada nebus įtampos, kad dvejetainiai variantai drakono variantas sustoti, kad jis suges. Tiesiog važiuoji ir nesuki galvos. O kai myli automobilį, kad ir seną, gali jam atleisti.

Naujanis sako, kad būtent šis praradimas yra didžiausias stabdys įsigyti naują mašiną. Tokia mašina jau yra kiek praradusi vertę, nes ji jau ne salone.

pasirinkimo automobilis kur uždirbti daugiausiai pinigų

Sakoma, kad vos išvažiavus iš salono mašina praranda 30 proc. Vis dėlto, specialisto teigimu, metų senumo automobilių pasiūla Lietuvoje nėra didelė. Jas parduoda, nes gal kažkam ji netiko, gal naujas modelis pasirodė. Žmogus pavažinėjo ir gali sau leisti įsigyti naują, o senąjį atiduoda į saloną. Gal mažiau pinigų prarandama, kai perkamas ekspozicinis, bandomasis automobilis. Įdomu, kad dauguma į Lietuvą iš JAV atvežamų daužtų ir antram gyvenimui prikeltų automobilių čia nelieka. Panašu, kad kol kas jie lietuviams yra per brangūs.

Netgi šie automobiliai iš JAV vežami į Vokietiją.

Nuorodos kopijavimas

Reiškia, net ten yra poreikis tokiems automobiliams. Be to, iš JAV atvyksta ekskliuzyviniai modeliai, kurie dažnai randa savo pirkėją. Lietuviai, rusai yra atidarę aikštelės Vokietijoje ir 90 proc.

Visų pirma naujas mašinas perka įmonės, pasirinkimo automobilis darbuotojai pravažiuoja daug kilometrų. Be to, reikia skaičiuoti, kiek žmogui tai kainuos. Manau, kad optimaliausias variantas ieškoti automobilių su nedidele rida — tūkst.

Realiai tai tikrai nedidelė rida ir rimtesnių problemų neturėtų būti. Be to, žmogus įsigyja aukštesnės klasės mašiną.

Naujų automobilių pardavėjai pirkėjus vilioja net iki 7 metų siekiančia garantija, tačiau V. Paškauskas ragina nuodugniai išsiaiškinti visas sąlygas. Kuo žemesnės klasės mašina, tuo jos dalys bus pigesnės. Aišku, yra žmonių, kuriems mašina yra tik susisiekimo pasirinkimo automobilis ir jam visiškai nesvarbu, kokia ta mašina — svarbu pasirinkimo automobilis ir gerai. Tik už naują Tuo tarpu žinomas lenktynininkas V.

 • Automobilio pasirinkimas – Bolt Pagalba
 • „Tautos automobilis “ – verslininkų ir vadovų pasirinkimas - DELFI Auto
 • Automobilio pasirinkimas verslui: kokie kriterijai svarbiausi
 • Connolly galimybės
 • Realios pajamos už eismą internete

Švedas, pats atstovaujantis prabangių automobilių prekės ženklui, net nesileidžia į diskusijas ir teigia, jog niekada nebus geresnio pasirinkimo, nei naujas automobilis.

Iš esmės su tuo sutiktų visi, tačiau ar kiekvienas gali sau leisti įsigyti brangią naują mašiną? Švedas įsitikinęs, tai gali sau leisti kiekvienas, kuris uždirba eurų per mėnesį.

Lietuvos automobilių parkas keičiasi — tai jaučia ir Kauno automobilių turgaus prekiautojai. Vis dar svarbiausiu kriterijumi išlieka transporto priemonės kaina, tačiau pradedama skaičiuoti, kiek kainuos tolimesnė eksploatacija. Pavadinimas nebe svarbiausias Didžiausiame Baltijos šalyse Kauno automobilių turguje daugiau kaip dešimtmetį automobilius pardavinėjantis, savo vardo nenorėjęs skelbti kaunietis tikina, kad po truputį užmarštin nueina laikai, kai į turgų atkeliavę prikėjai ieškodavo galingo ir didelio automobilio. Jo žodžiais galima pasirinkimo automobilis ir pasivaikščiojus po turgaus teritoriją — greta populiarių ir visais laikais Lietuvoje vertintų vokiškų automobilių, rikiuojasi prancūziški, čekiški, japoniški, itališki automobiliai.

Pasirinkimo automobilis ne kiekvienas per metus, dvejus ar trejus gali sukaupti tokią sumą. O jei sutaupo, tai, manau, tikrai skausmingas jausmas visą šią sumą sudėti į vieną daiktą. Vytautas Švedas © Asmeninio albumo nuotr. Atiduoti viską, kam tu dirbai trejus metus vienam pirkiniui?

Be to, šis pirkinys tikrai atneš realias išlaidas ir ateityje. Specialistas rodo į Europos pavyzdį teigdamas, kad iš esmės toks klausimas Vakarų šalių gyventojams net nekyla. Yra taisyklė naudoti automobilį kelerius metus, jį atiduoti dileriui ir išvažiuoti su nauju automobiliu, mokant tokią įmoką, kuri yra priimtina tavo kišenei.

pasirinkimo automobilis

Kiekvienas pasirenka automobilį, kuris jam tinkamiausias. Galima rinktis išperkamąją nuomą su likutine verte. Šį terminą naujų automobilių savininkai jau aiškiai žino. Tiems žmonėms, kurie rinkosi automobilius iš švogerių, draugų, kaimynų šis terminas matyt ne toks aiškus ir žinomas. Jiems labiausiai reikia išsiaiškinti, kas tai yra ir kodėl tai yra gerai. Skirkite pusvalandį analizei ir išsiaiškinimui. Lenktynininkui kyla daug abejonių, kaip remontuojami į Lietuvą plūstantys daužti automobiliai.

Tai reiškia, kad naujasis savininkas turės daug išlaidų pasirinkimo automobilis tam tikrą laiko vienetą — per metus išlaidos automobiliui gerokai padidės. Tarkime, jei automobilis pradžioje kainavo pasirinkimo automobilis tūkst.

Analitikas: naujo automobilio pirkimas yra vienas prasčiausių jūsų finansinių pasirinkimų Jonas Deveikis, LRT. Dirbo per tris darbus, tačiau pinigų susitaupyti nepavykdavo. Galiausiai įklimpo į skolas ir pradėjo vartoti alkoholį.

Tam žmogui tai bus tikrai skausminga suma, todėl geriau turėti naują, patikimą, aiškų, tvarkingą daiktą be papildomų išlaidų. Tačiau naujo automobilio įsigijimas mėnesinėmis įmokomis nesibaigia.

KAIP KEIČIASI AUTOMOBILIŲ PASIRINKIMO PRINCIPAI?

Yra ir periodiški mokami aptarnavimai. Perkate naują automobilį, kuris kainuoja apie 15 tūkst. Sumokate pradinę įmoką, kuri yra tūkst. Dabar tai populiaru ir naudojama bankuose. Beveik pasirinkimo automobilis atvejais iš dilerio gausi atpirkimo sumą, kuri po 5 metų gali siekti apie 35 proc.

Taigi yra galimybė tą automobilį atpirkti ir dar pelningai parduoti. Tada matematika tokia, kad žmogus, kuris įsigyja automobilį, pradinę įmoką gali traktuoti kaip užstatą, nes tas automobilis rinkoje yra vertas daugiau, nei pasirinkimo automobilis atpirkimas. Lenktynininkas savo komentarą baigia retoriniu klausimu. Tai tas žmogus, kuris automobilį naudojo, gali jį išsipirkti už likutinę sumą, perparduoti ir dar susigeneruoti tuos kelis tūkstančius kito automobilio pradinei įmokai.

Moki nedidelę sumą pradžioje ir pasirinkimo automobilis tik einamąją sąskaitą už kiekvieną mėnesį.

Taip pat perskaitykite