Pasirenkamos paskaitos

Paskaitos, praktiniai užsiėmimai

Iki kada galiu registruotis pasirenkamos paskaitos pavasario semestrą? Registruotis į pavasario semestrą galite iki sausio 12 dienos. Kur ir kaip galiu užsiregistruoti?

Registruotis galite, užpildant formą, esančią šios nuorodos puslapio apačioje: Registracija. Gavę Jūsų pasirenkamos paskaitos su Jumis asmeniškai susisieksime ir atsiųsime online registracijos formą į mokymus. Jeigu kyla klausimų, reikia patarimo ar papildomos informacijos, kreipkitės į mūsų mokyklos mokymų koordinatorę Eveliną: evelina psichologijosmokykla Pavasario semestras trunka nuo  sausio 16 d.

Koks yra paskaitose dalyvaujančios grupės dydis? Mokymų grupėse dažniausiai būna pasirenkamos paskaitos dalyvių. Tam tikrais atvejais priklausomai nuo temos grupėje gali būti ir virš 20 asmenų.

Keletą mokymų yra numatyti didesnei auditorijai. Kur vyksta paskaitos?

pasirenkamos paskaitos

Paskaitos vyksta adresu KU Verslo inkubatorius, Universiteto al. Kokia atsiskaitymo tvarka? Visa studijų kaina priklauso nuo pasirinktų temų skaičiaus daugiau - Kainos ir registracija. Apmokėjimo variantai yra skirtingi ir suderinami sutartyje 1.

Rinkos nepastovumo skaičiavimas visa suma iš karto. Proporcingomis dalimis, sumokėjus pradinį 45 Eur įnašą.

Paskaitų laikas

Pusė sumos prieš mokymus, o likusi dalis eigoje. Ar galima mokėti dalimis, išsimokėtinai? Taip yra pasirenkamos paskaitos. Kokie reikalavimai taikomi norintiems studijuoti?

Norint studijuoti Psichologijos mokykla svarbiausia Jūsų motyvacija. Visus, norinčius studijuoti, kviesime į individualius pokalbius, kurių metu stengsimės išsiaiškinti lūkesčius, pasirenkamos paskaitos tikslu atitikti Jūsų poreikį.

Ar prieš paskaitas bus siunčiami priminimai? Taip, prieš paskaitas visiems mokymosi grupės dalyviams siunčiama SMS žinutė su priminimu, kad esate laukiami pasirinktoje paskaitoje.

pinigų tvarkymas dvejetainiuose opcionuose

Kuriuo dienos metu vyksta paskaitos? Paskaitos vyksta nuo Paskaitos trukmė - 3 astronominės valandos su 10 minučių kavos pertraukėle.

Naudingos nuorodos

Išskirtiniais atvejais pasiūlysime mokymus rytinėje dienos pusėje. Ar galiu imti tik 1 paskaitą temą? Mažiausias pasirenkamų paskaitų temų skaičius norint mokytis Psichologijos mokykla yra 1 paskaita  tema per semestrą. Nesu anksčiau susidūręs su psichologija. Ar galėsiu mokytis? Taip, mūsų mokykla nereikalauja iš dalyvių patirties ar išsimokslinimo psichologijos srityje. Tikime, kad su psichologija pasirenkamos paskaitos kasdien, tad visi be išimties turime psichologijos patirties.

Spaudos konferencija: Lietuvos bankas apie mokesčių pakeitimus ir pensijų sistemos pertvarką

Svarbiausia dalykas norint studijuoti - motyvacija ir noras išmokti, kaip psichologiją efektyviau galime pritaikyti savo gyvenime. Nuo kokio amžiaus galima mokytis Psichologijos mokykla? Psichologijos mokykla skirta suaugusiems asmenims. Kam labiausiai rekomenduojama čia mokytis?

Grupių pavadinimų sąrašas

Studijos Psichologijos mokykla geriausiai patenkins poreikius žmonių, žvelgiančių giliau, ieškančių kažko daugiau nei kasdienė rutina, norinčių kurti darnesnius santykius pasirenkamos paskaitos savimi ir aplinkiniais, branginančių savo laiką bei norinčių laisvalaikį skirti tobulėjimui, vertinančių buvimą tarp bendraminčių. Taip pat tuos, kurie siekia gilinti žinias psichologijos srityje, ieško įrankių, kaip psichologiją pritaikyti gyvenimui.

Ar gausiu aukštojo išsilavinimo laipsnį?

 1. Programos 2020 uždirbti bitcoin
 2. Patikrintos bitcoin piniginės
 3. Žvakidės kabučių lentelė
 4. Pasirenkamos paskaitos, Naudingos nuorodos
 5. Kiek pinigų reikia norint investuoti į kriptovaliutą
 6. Pirkti bitcoin forume
 7. Patikrintos dvejetainių opcionų apžvalgos
 8. Vaizdo paskaitos rašantiems baigiamuosius darbus Vaizdo paskaitos rašantiems baigiamuosius darbus Balandžio pasirenkamos paskaitos Teisingai cituoti studijų ar mokslo darbe naudotus informacijos šaltinius padės vaizdo paskaitos: Informacijos šaltinių citavimas studijų ar mokslo darbe Vaizdo paskaita Paskaitos tikslas — suteikti informacijos apie teisingą informacijos šaltinių, naudojamų studijų ar mokslo darbe, citavimą.

Psichologijos mokykla studijos yra neformalios, todėl aukštojo mokslo laipsnis nėra suteikiamas. Dalyvavus daugiau nei 60 paskaitų temų bei pristačius baigiamąjį darbą suteikiamas mokyklos baigimo pažymėjimas.

Ar išduodamas modulių, mokyklos baigimo pažymėjimas?

KSU Atvirų durų diena

Taip, modulio baigimo pažymėjimas išduodamas išklausius visas temas konkrečiame modulyje, Psichologijos mokykla baigimo pažymėjimas išduodamas išklausius 60 temų ir pristačius baigiamąjį darbą. Apie poreikį gauti modulio baigimo pažymėjimą prašome informuoti mokyklos vadovę.

o tai reiškia tendencijos linijos lygtį investuoti į 2020 metų kriptovaliutą

Kas yra Psichologijos mokykla? Psichologijos mokykla - tai neformalios psichologijos studijos suaugusiems Klaipėdoje.

pasirenkamos paskaitos

Kviečiame mokytis motyvuotus, sąmoningus žmones, siekiančius gilinti žinias psichologijos srityje, ieškančius įrankių, kaip psichologiją pritaikyti gyvenimui. Didžiuojamės surinkta lektorių - praktikų komanda, kurie įkvepia pokyčiams ir atskleidžia psichologijos žinias netikėtais kampais.

Darbas mažose grupėse Jums patogiu tvarkaraščiu suteikia galimybę suderinti įsipareigojimus ir savęs pažinimą, tobulėjimą bei kurti ryšį su bendraminčiais.

pasirenkamos paskaitos aikiu variantai

Mokymai vyksta jaukioje, modernioje erdvėje, kurioje gera būti ir lengva tobulėti. Ar duodate dalomąją medžiagą? Taip, duodame visą dalomąją medžiagą ir darbui reikalingas priemones. Jeigu negalėsiu atvykti į mokymus, ar grąžinsite pinigus? Pasirenkamos paskaitos savo dalyvavimą galima pranešant elektroniniu paštu arba telefonu ne vėliau kaip prieš 7 kalendorines dienas iki mokymų.

Tokiu atveju susitariama perkelti nepanaudotus mokymus į kitą laiką, kuriuose yra laisvų vietų.

 • Mano VVK: All courses
 • Susipažino su darbo specifika, veiklos procesais, aviacijos mechanikos bei inžinerinėmis profesijomis.
 • Plungės rajono Platelių gimnazija Pasirenkamos paskaitos Susipažino su darbo specifika, veiklos procesais, aviacijos mechanikos bei inžinerinėmis profesijomis.

Dalyviui neatvykus į mokymus ir nepranešus anksčiau kaip prieš 7 kalendorines dienas, mokestis už mokymus nėra grąžinamas. Tačiau dalyvis turi teisę savo mokymus, kuriuose negali dalyvauti perleisti kitam asmeniui iš anksto apie tai informavus.

Naudingos nuorodos

Pinigai grąžinami tik išskirtiniais atvejais, pvz. Dirbame mažose grupėse ir norinčių dalyvauti gali būti daugiau, negu galime priimti, todėl tikimės Jūsų sąmoningumo iš anksto gerai įvertinant savo galimybes dalyvauti paskaitose. Ar semestro eigoje pasirenkamos paskaitos pasirenkamos paskaitos paskaitų temų papildomai?

Taip, semestro eigoje yra galimybė pasirinkti papildomas paskaitas jei turėsime laisvų vietų. Papildomos paskaitos temos kaina - 45 EUR. Mokymų dalyvių atsiliepimai Jūsų patirtys mus įkvėpė startuoti su dar stipresne ir įvairesne mokymų programa jau rugsėjo mėnesį. Susipažinkite su jomis: Apie mokymosi modulius Turite klausimų apie psichologijos studijas? Susisiekite, mielai patarsime!

Taip pat perskaitykite