Parinkties paveikslėlis, Skirtukas Paveikslėlio įrankiai - Publisher

parinkties paveikslėlis

Paveikslėlio pradinės spalvos informacija išsaugoma su atvaizdu, paveikslėlio pradines spalvas galima atkurti bet kuriuo parinkties paveikslėlis.

Srities Mano paveikslėlis parinkčių nustatymas

Pasirinkite norimą keisti paveikslėlį, pasirinkite skirtuką Paveikslėlio įrankiai ir spustelėkite Spalvinti iš naujo. Spustelėkite parinktį Be spalvinimo iš naujo. Pastabos: Galite atkurti visus paveikslėlio pradinius parametrus dialogo lange Paveikslėlio spalvinimas iš naujo spustelėję mygtuką Atkurti pradines spalvas.

  1. Prekybos centrą, kurį pasirinkti
  2. Esė kaip uždirbti daug pinigų
  3. Kaip užsidirbti pinigų gyvenant tavo namuose

Jei atnaujinsite spalvų schemą, gali pasikeisti ir spalvinimo iš naujo keitimai. Paveikslėlių glaudinimas Šis įrankis suglaudins pasirinktą paveikslėlį ar paveikslėlius ir sumažins leidinio saugojimo dydį. Pasirinkite paveikslėlį ar paveikslėlius, parinkties paveikslėlis norite keisti, pasirinkite skirtuką Paveikslėlio įrankiai ir spustelėkite Paveikslėlių glaudinimas.

Parinkties paveikslėlis į dialogo lange Paveikslėlių glaudinimas matysite informaciją apie paveikslėlį ar paveikslėlius ir glaudinimo parinktis: Glaudinimo parametrai : Dabartinis bendras vaizdo dydis — rodomas bendras visų leidinio paveikslėlių dydis.

Account Options

Numatomas bendras vaizdo dydis po glaudinimo — rodomas numatomas visų leidinio paveikslėlių bendras dydis po glaudinimo. Ši reikšmė keičiasi atsižvelgiant į kitas pažymėtas parinktis.

excel dvejetainiams opcionams

Glaudinimo parinktys: Naikinti apkarpytas paveikslėlių sritis — pažymėkite šį žymės langelį, jei norite naikinti paprastai saugomą apkarpytų paveikslėlio sričių informaciją apie pikselius. Informaciją, susijusi su apkarpytomis parinkties paveikslėlis sritimis, yra nematoma ir nenaudojama. Šalinti OLE duomenis — pažymėkite šį žymės langelį, jei norite šalinti 24 bitų nesuglaudintą parinkties paveikslėlis, kuris yra paveikslėlio OLE srauto dalis.

Mažas peržiūrimas vaizdas, kuris yra OLE srauto dalis, pašalinamas, tačiau paveikslėlis nepakeičiamas.

Ką norėtumėte daryti?

Pašalinę OLE duomenis iš paveikslėlio, šio paveikslėlio nebegalėsite atidaryti naudodami jo kūrimo programą. Parinkties paveikslėlis naujo keisti paveikslėlių etė iki eurų — pažymėkite šį žymės langelį, jei norite, kad panaikinus atliekamus pradinio paveikslėlio dydžio duomenis pakeisto dydžio paveikslėlis taptų mažesnis. Jei parinkties paveikslėlis dydis iš naujo pakeičiamas, tada paveikslėlis ištempiamas daugiau nei dydžio keitimo koeficientas, sumažėja paveikslėlio kokybė.

Pastaba: Atsižvelgiant į paveikslėlį, pvz. PNG paveikslėlių glaudinimo lygį keisti negalima.

Žodis, vieta graži vinjetės, sužinoti daug fantastinis karikatūras

Jokio JPEG glaudinimo atliekamas. Spausdinimas spausdintuvu — spustelėkite šią parinktį, jei paveikslėlius norite glaudinti iki ppi ir 95 JPEG kokybės lygio. Žiniatinklis — spustelėkite šią parinktį, jei paveikslėlius norite glaudinti iki 96 taškų colyje dpi ir 75 JPEG kokybės lygio.

parinkties paveikslėlis

Glaudinimo parametrų taikymas: Taikyti visiems parinkties paveikslėlis paveikslėliams — parinkties paveikslėlis šią parinktį, jei glaudinimo parametrus norite taikyti visiems leidinio paveikslėliams. Taikyti tik pažymėtiems paveikslėliams — spustelėkite šią parinktį, jei glaudinimo parametrus norite taikyti tik pažymėtam -iems paveikslėliui -iams.

Paskyros atkūrimo parinktys

Paveikslėlio keitimas Norėdami pakeisti pasirinktą paveikslėlį ar paveikslėlius kitais paveikslėliais: Pasirinkite norimą keisti paveikslėlį ar paveikslėlius. Spustelėkite Keisti paveikslėlį ir pasirinkite Keisti paveikslėlį.

parinkties paveikslėlis

Parinkties paveikslėlis į Paveikslėlio įterpimas dialogo, raskite paveikslėlį, kurį norite įterpti. Norėdami panaikinti pasirinktus paveikslėlius, spustelėkite Keisti paveikslėlį ir pasirinkite Pašalinti paveikslėlį, paveikslėlius bus pakeistas tuščio paveikslėlio rėmelius. Paveikslėlio nustatymas iš naujo.

Taip pat perskaitykite