Neįvertintos galimybės, Lietuvos Respublikos valstybės kontrolė

Žemiausia vieta Europoje - akibrokštas sveikatos priežiūros vadovams, teigusiems, kad situacija jei ne pati geriausia, tai nuolat gerėjanti.

BVP dydžio naudą Lietuva m. Seimas ir Vyriausybė nuo m. Atvirais vadinami išsamūs, nemokamai ar už ribines sąnaudas padengiančią kainą prieinami duomenys, kuriuos galima laisvai atsisiųsti internetu atviru formatu ir kuriuos kiekvienas turi teisę pakartotinai naudoti ar platinti be apribojimų.

neįvertintos galimybės

Tokie duomenys sukuria pridėtinę vertę ir daro teigiamą poveikį viešojo sektoriaus efektyvumui, skaidrumui, kasdieniam piliečių gyvenimui, inovacijų plėtrai ir ekonomikai. Atliktos studijos rodo, kad Europos Sąjungos ES šalių narių pelnas iš atvirų duomenų m.

  • Lietuvos Respublikos valstybės kontrolė
  • Kuo jie svarbūs ir kokių permainų atnešė?
  • D. Grybauskaitė: Th. May pastangos suvaldyti „Brexito“ chaosą liks neįvertintos - LRT
  • Dulkys kviečia pasinaudoti galimybe, kuri duotų mln.
  • Kaip užsidirbti krūvą pinigų

Eur, o m. Lietuvoje prieinami ir aktyviai naudojami atviri duomenys galėtų sukurti naudos, kuri prilygtų beveik 2 proc.

neįvertintos galimybės kaip uždirba interneto kanalai

Skaičiuojant pagal m. Tačiau, pagal dabartinius institucijų planus, viešojo sektoriaus turimų duomenų atvėrimo rezultatus matysime geriausiu atveju tik nuo metų. Lietuva pagal atvirų duomenų rodiklius m. Audito rezultatai rodo, kad Lietuvoje nesukurta kryptinga neįvertintos galimybės politika — nacionalinė duomenų atvėrimo iniciatyva plėtojama neturint aiškios neįvertintos galimybės atvėrimo vizijos, principų, prioritetų ir įgyvendinimo plano.

portfelio variantas yra

Iki šiol neįvertintos galimybės viešojo sektoriaus duomenis teikti nemokamai. Procesą stabdo ir taikoma kainodaros praktika, kuri neįvertintos galimybės galimybę taikyti išimtis ir neskatina duomenų atvėrimo.

neįvertintos galimybės

Auditorių vertinimu, įstaigos nepasirengusios atverti turimus duomenis: per mažai žinoma apie jų atvėrimo būdus ir naudą, baiminamasi atverti neviešinamą ar klaidingą informaciją, neįvertintos galimybės proc. Aukščiausioji audito institucija pateikė rekomendacijas LR Vyriausybei, LR susisiekimo ministerijai ir Informacinės visuomenės plėtros komitetui.

Europos kultūros paveldas – vertas, bet dar neįvertintas?

Pati institucija šiandien jau atvėrė rekomendacijų įgyvendinimo duomenis. Visą informaciją apie tai, kaip viešasis sektorius įgyvendina auditų metu joms pateiktas rekomendacijas, galima rasti Valstybės kontrolės puslapyje internete.

neįvertintos galimybės strategijos dvejetainiuose variantuose 60 sekundžių

Papildoma informacija: Živilė Simonaitytė, l. Informacinių technologijų audito departamento direktorė, tel.

Taip pat perskaitykite