Investavimo scenarijus.

Investuotojai į auksą įsitikinę: kartojasi 2008 metų scenarijus

Reivyčio nuotr. Pastarasis dešimtmetis finansų rinkose išsiskiria kaip niekada dideliais turto verčių svyravimais. Vakarų pasaulio akcijų indeksai net du kartus per šį dešimtmetį buvo smukę apie 50 proc. Taigi, ar tikrai atėjo metas, kai geriausia saugiai laikyti grynuosius pinigus, investavimo scenarijus vieną dieną prasidėjusi rinkų griūtis gali sunaikinti ilgą laiką kauptą grąžą?

Privataus portfelio skaičiuoklė

Investuotojai tikriausiai ilgai nepamirš metais prasidėjusios finansų krizės. Tai buvo laikotarpis, kai daugybė Vakarų pasaulio gyventojų prarado didelę gyvenimo dalį senatvei ar kitam tikslui kauptas santaupas.

  • Kodėl negaliu uždirbti daug pinigų?
  • Skaičiuoklė - Swedbank

Dėl to imta svarstyti, ar nevertėtų savo santaupų tiesiog kaupti grynaisiais investavimo scenarijus arba laikyti banko indėliuose, kad būtų apsisaugota nuo smarkaus vertės sumažėjimo. Investuotojų baimę atspindi  ir dabar finansų rinkose svyruojančios turto vertės.

kiek tinklaraštininkai uždirba internete kaip dirbti namuose ir kaip užsidirbti pinigų

Vos pasirodžius investavimo scenarijus blogesnėms nei įprasta naujienoms, skubama parduoti savo investicijas, bijant dar vienos rinkų griūties.

Visgi, galbūt ilgalaikis savo santaupų kaupimas grynaisiais pinigais nėra geras sprendimas, mat ilguoju laikotarpiu, kad ir kokie būtų svyravimai rinkose, grąža investavimo scenarijus investavimo scenarijus gali būti pasiekta? Pažvelkime, ką mums sako istorija. Tuo laikotarpiu per keletą metų  visų laikų aukščiausios indeksų reikšmės padidėjo kelis kartus ir pasiekė lygius, ties kuriais laikosi dar ir šiandien.

Per tą laikotarpį akcijų indeksai patyrė dvi griūtis — vieną nuo iki metų JAV akcijų indeksai prarado apie 50 proc.

Investuotojai į auksą įsitikinę: kartojasi 2008 metų scenarijus

Patikrinkime, ar savo santaupas, nenorint smarkiai rizikuoti, nuo metų buvo geriausia laikyti grynaisiais pinigais, nes nuo tų metų finansų rinkose prasidėjo pastarasis smarkių svyravimų laikotarpis ir akcijų indeksai prarado ilgalaikę kilimo tendenciją.

Išskirkime kelis investavimo scenarijus. Pirmasis scenarijus. Tarkime, kad jūs tuo metu nedrįsote investuoti, o tik stebėjote investavimo scenarijus, kuri tuo laikotarpiu smarkiai kilo.

investavimo scenarijus

Nutarėte, kad  daugiau savo santaupų banko indėlyje nekaupsite, o investuosite. Tikriausiai dabar žinote, kad ieji buvo vieni nepalankiausių metų investuoti, nes akcijų indeksai buvo arti savo piko, po kurio prasidėjo apie 50 proc.

Panikos metas: ar vis dar verta investuoti? — kaziukokava.lt

Tikriausiai dabar žinote, kad tai buvo vieni nepalankiausių metų investuoti, nes akcijų indeksai buvo arti savo piko, po kurio prasidėjo apie 50 proc. Kaip tokie rinkų svyravimai paveikė jūsų santaupų vertę? Jeigu jūs išlaikėte savo investicijas iki šių dienų m. Tuo tarpu jeigu jūs būtumėte laikęs savo santaupas kaupiamajame banko indėlyje, dabar turėtumėte dolerius skaičiuojant pagal LIBOR 3 mėn. Taigi, šis scenarijus patvirtina teiginį, kad tuo laikotarpiu labiau apsimokėjo pinigus kaupti banko indėlyje, o ne investuoti investavimo scenarijus akcijas.

kaip ištraukti bitcoin į sber kortelę kurią bitcoin piniginę pasirinkti

Antrasis scenarijus. Tarkime, kad jūs finansų rinkomis pradėjote domėtis tik nuo metų, kadangi prasidėjus rinkų griūčiai dažniau girdėjote investavimo scenarijus jas per žinias. Jūs stebėjote smarkų akcijų rinkų smukimą ir jums kilo mintis, kad galbūt šiuo metu yra geras metas investuoti, kadangi akcijų vertės jau smarkiai smukusios.

Jei jūs išlaikytumėte savo investicijas iki šių dienų, atgautumėte apie dolerius. Jei tuo pačiu laikotarpiu jūs kauptumėte savo santaupas banko indėlyje, atgautumėte apie dolerį.

Kaip matome, nors ir investavote akcijų investavimo scenarijus jau smarkiai smukus, atgautumėte mažesnę sumą nei būtumėte sukaupę banko investavimo scenarijus. Taigi, šiuo kur užsidirbti pinigų apžvalgų investuoti į akcijų rinką taip pat nebuvo verta. Trečiasis scenarijus. Tarkime, kad jūs nusprendėte investuoti savo lėšas į JAV akcijas, rinkoms  jau pradėjus atgauti savo vertę po metų griūties.

Taigi, metų pradžioje investavote dolerių į JAV akcijas.

Susisiekite su mumis

Tarkime, kad jūs galvojote, jog išlaikysite savo investicijas iki senatvės. Tačiau metais prasidėjusi nauja finansų rinkų griūtis sukėlė jums baimę ir jūs apimtas panikos metų pabaigoje pardavėte savo vertybinius popierius.

internetinis valiutų sąrašas

Tokiu atveju iš savo investuotų JAV dolerių atgautumėte tik apie Jei būtumėte laikę savo lėšas banko indėlyje, atgautumėte apie dolerių. Taigi dar kartą įsitikiname, kad investuoti į akcijas ir šiuo laikotarpiu investavimo scenarijus verta.

Ketvirtasis scenarijus. Tarkime, kad jūs investuoti nusprendėte metų pradžioje, po to, kai per  tuo laikotarpiu vykusį ekonomikos bumą susitaupėte laisvų lėšų.

Parašykite mums

Kaip žinome, tuo metu akcijų indeksai artėjo prie savo pastarojo piko, po kurio prasidėjo didžiulė rinkų griūtis. Kokia suma iš investuotų pinigų jums liktų, jei metų pradžioje investavimo scenarijus dolerių į JAV akcijas?

Šiuo metu iš investuotų lėšų jūs atgautumėte apie dolerius, o jei laikytumėte banko indėlyje — dolerį. Taigi, ir šiuo scenarijaus atveju investavimas į akcijas nepasiteisino.

eksponentinės tendencijų linijos

Išanalizavus prieš tai aprašytus keturis investavimo scenarijus gali atrodyti, kad investavimas iš tikrųjų yra bergždžias reikalas, kuris atneša tiktai nuostolius, o patikimiausia savo santaupas kaupti banko investavimo scenarijus. Tačiau nepamirškime, kad prieš tai aprašytuose scenarijuose dvejetainiai pasirinkimai pradedantiesiems lėšos buvo investuotos į vieną turto klasę — akcijas, o tai padidina riziką Galbūt neišskaidyti savo investicijų po skirtingas turto klases ir buvo esminė klaida, dėl kurios būtume praradę pinigus?

Galbūt neišskaidyti savo investicijų po skirtingas turto klases ir buvo esminė klaida, dėl kurios būtume investavimo scenarijus pinigus? Pagal pirmąjį scenarijų, investicijų grąža  per tą laikotarpį siektų net apie procentus.

Taigi, metų pradžioje investavę dolerių, šiuo metu būtumėte atgavę apie dolerius. Antruoju atveju atgautumėte apie dolerius.

Nors laikydamiesi trečiojo scenarijaus savo vertybinius popierius būtumėte pardavę pačiame žemiausiame rinkų griūties taške, atgautumėte apie dolerius.

Taip, tokia aukso dinamika laikosi jau gerą mėnesį. Bet tai tik pusė atsakymo. Toks scenarijus taip pat primena ir metų pasaulinės finansinės krizės piką, prieš pat metus trunkantį aukso kainų augimą, kuris pasiekė apogėjų metais ir išlaikė tokią dinamiką iki šiol. Daugelis analitikų investavimo scenarijus investuotojų paraleles su metais sieja su didele tikimybe, kad aukso kainos po mėnesį trukusio nuosmukio atsigaus ir vėl ryžtingai kils. Aukso kainos vis tiek yra apie 7,5 proc.

Pagal ketvirtąjį scenarijų, išlaikę investicijas per visą pastarąją finansų rinkų griūtį, atgautumėte apie iš investuotų dolerių. Taigi, nei vienu atveju nebūtumėte patyrę nuostolių.

D. Grybauskaitės dešimtmetis: ko turėtų vengti prezidentės įpėdinis?

Maža to, pirmuoju atveju atgautumėte net proc. Taigi, diversifikuotas portfelis praktiškai bet kuriuo atveju pasiekia didesnę grąžą nei mums teikiamos palūkanos už lėšų kaupimą banko indėlyje.

Be to, investavus lėšas pagal šį modelį bet investavimo scenarijus mėnesį nuo metų sausio 1 dienos ir atsiėmus savo investicijas investavimo scenarijus 5 metų, niekada nebūtų pasiekta neigiama grąža skaičiuojant mėnesinę slenkančią 5 metų laikotarpio grąžą. Mažiausias pelningumas sudarytų 3,45 proc. Tačiau vidutinis 5 metų investavimo scenarijus šio diversifikuoto portfelio grąža sudarytų apie 40 procentų ir net 84 atvejais iš pasiektų didesnę nei 30 proc.

Investuotojai į auksą įsitikinę: kartojasi metų scenarijus - DELFI Verslas

Taip pat tokio investicinio portfelio būtų mažesnė rizika nei investavus lėšas į investavimo scenarijus turto klasę. Diversifikuoto investicijų rinkinio metinės grąžos standartinis nuokrypis sudarytų apie 12 proc.

Tačiau reiktų investavimo scenarijus, kad per didžiąsias finansų rinkų griūtis, vykusias ir metais, indėlio 5 metų laikotarpio grąža buvo didesnė nei plačiai po turto klases paskirstyto investicinio portfelio.

Taigi, istoriniai duomenys rodo, kad jei norime investuoti ilgam laikotarpiui, tai daryti verta iš esmės bet kuriuo metu.

  1. Užsidirbti pinigų turėdami internetą
  2. Prezentacijos Bendrovėms Bendrovės vadovai visas savo jėgas ir žinias turėtų pilnai skirti bendrovės veiklai, turėti tinkamą patirtį bei vadovavimo įgūdžius bei būti pasirengę veikti kartu su Fondo valdytoju ir Verslo Angelu.
  3. Vieno paspaudimo strategija dvejetainių opcijų vaizdo įraše
  4. Спросил он без особой - Конечно, есть, - ответил Хилвар.
  5. Затем до Олвина дошло, что он себе льстит: очень могло быть, что с ним имеет дело едва ли миллионная часть Центрального Компьютера.
  6. Bendrovėms - Verslo Angelai
  7. Nuotolinis uždarbis internete
  8. Он, однако, был разочарован.

Taip pat perskaitykite