Veda kriptovaliutą

Metai po kriptovaliutų bumo. Ko išmokom? Kas toliau?

bitcoin uždarbio žaidimai pajamos iš paypal atsiėmimo internetu

Programišiai kasė kriptovaliutą rusiškose svetainėse Paskelbė: Veda kriptovaliutą. Dažniausiai kriptovaliutų kasybai pasitelkiami kenksmingi virusai ar potencialiai nepageidaujamas programas, įdiegiamos į užkrėstus kompiuterius, tačiau šįkart virtuali valiuta buvo išgaunama tiesiai per interneto naršyklę, vartotojams naršant konkrečias svetaines.

veda kriptovaliutą

Pasak ESET, tokiai kriptovaliutų kasybai programišiams neprireikė nei užkrėsti vartotojų kompiuterių, nei pasinaudoti saugumo pažeidžiamumais. Saugumo tyrėjai nustatė, kad programišiai kriptovaliutą daugiausiai kasė Rusijoje ir Ukrainoje, tarp kitų šalių buvo Baltarusija, Kazachstanas, Moldova.

Akivaizdu, kad programišiai svetaines pasirinko veda kriptovaliutą veda kriptovaliutą lankytojai praleidžia daugiau laiko tame pačiame puslapyje žaisdami arba peržiūrėdami filmus, tad kriptovaliutai naudojami skriptai gali ilgiau veikti ir naudoti daugiau kompiuterių skaičiavimo galios.

veda kriptovaliutą kas daro bilą gatesą jo pinigus

Pasak tyrėjų, nors toks kriptovaliutos kasybos būdas yra mažiau našus nei specialių programų naudojimas, panašu, kad programišiams pakako naudotų svetainių lankytojų srauto, kad pasiektų savo tikslų. Su minėtais skriptais nusikaltėliai galėjo kasti Litecoin, Monero ir Feathercoin valiutą. Kriptovaliutų kasyba angl. Tačiau studentai gavo teismo šaukimą, ir projektą teko sustabdyti, nes bitkoinų kasybai neteisėtai buvo naudojama vartotojų kompiuterių skaičiavimo galia be jų veda kriptovaliutą.

Kriptovaliutos Kasimas - Kaip Pradėti Kasti Kriptovaliutą?

Ši informacija yra portalo KaunoZinios. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.

Lietuvos bankas: nenoras suprasti ir dirbti su kriptovaliutų pasauliu veda į niekur BNS Bitkoinų reklama Tokijuje. Scanpix nuotr. Lietuvos bankas inicijavo dialogą tarp komercinių bankų ir virtualiųjų valiutų platintojų dėl požiūrio į kriptovaliutas. Prie vieno stalo į diskusiją neseniai taip pat buvo pakviesti Finansų ministerijos ir Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos FNTT atstovai.

Parašykite mums adresu info kaunozinios.

Taip pat perskaitykite