Tos galimybės

tos galimybės

Vaikams mokytis nuotoliniu būdu gali tekti iki mokslo metų pabaigos Mokykla BNS Mokytis nuotoliniu būdu gali tekti ir iki mokslo metų pabaigos, tos galimybės — nukelti, sako švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius. Šalyje įvedus karantiną mokyklose paskelbtos dviejų savaičių atostogos, o nuo kito pirmadienio pradedamas mokymas nuotoliniu būdu.

Brandos egzaminų sesiją svarstoma nukelti, kai kurie egzaminai tos galimybės atidėti, o ketvirtokų, aštuntokų ir dešimtokų pasiekų patikrinimo atsisakyta, pranešė Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ŠMSM.

Parengta ataskaita apie skaitmeninių technologijų galimybes kvalifikacijų pripažinimo srityje UNESCO šiais metais paskelbė ataskaitą apie kvalifikacijų, liudijamų elektroniniais dokumentais, pripažinimą angl. Joje įvertintos skaitmeninių technologijų pažangos suteikiamos mokymosi ir pasiektų rezultatų pripažinimo galimybės bei su tuo susiję iššūkiai, taip pat pateiktos rekomendacijos dėl tolesnio šios srities vystymo. Sparti skaitmeninių technologijų pažanga atveria tos galimybės naujų galimybių žmonėms visame pasaulyje nuolat lavinti savo įgūdžius, kelti kvalifikaciją.

Reikia 35 tūkst. Tos galimybės teigimu, technologinių galimybių mokytis iš namų šiuo metu neturi apie 35 tūkst. Iš viso kompiuterinei technikai įsigyti skirta 9,2 tos galimybės.

tos galimybės pupelių parinkčių 60 sekundžių

Į paslaugų paketą įtrauktas ir interneto ryšys. Ministras taip pat ragino nesitikėti, kad nuotolinio mokymosi procesas iš karto bus sklandus, skirtinga ir mokytojų, mokyklų patirtis, ir technologinės galimybės. Dėl egzaminų — keli scenarijai Ministras teigė, kad dėl baigiamųjų egzaminų svarstomi keli scenarijai, ir egzaminų sesiją būtų galima spėti baigti beveik laiku, net jei karantinas užtruktų iki birželio 1 d.

tos galimybės

Kol kas ministerija egzaminų tvarkaraštį pakoregavo vėliau nukeldama balandžio mėnesį tos galimybės atsiskaitymus: į birželį perkelta užsienio kalbos egzamino kalbėjimo dalis, nukeltas menų ir technologijų mokyklinių brandos egzaminų ir brandos darbo terminas.

Dešimtokų patikrinimų atsisakyta.

Aktualijos Šalyje įvedus karantiną mokyklose paskelbtos dviejų savaičių atostogos, o nuo kito pirmadienio pradedamas mokymas nuotoliniu būdu. Brandos egzaminų sesiją svarstoma nukelti, kai kurie egzaminai jau atidėti, o ketvirtokų, aštuntokų ir dešimtokų pasiekų patikrinimo atsisakyta, pranešė Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ŠMSM.

ŠMSM pranešė, kad šiuo metu svarstomi keli brandos egzaminų laikymo variantai. Vienas iš jų — tos galimybės egzaminus pradėti birželio 1 d. Pirmuoju variantu priėmimas į Atsiimti pasirinkimą profesinio mokymo ir aukštąsias mokyklas būtų vėlesnis dviem—trimis savaitėmis.

Normalios šeimos tokiuose gyvena. Mes gi nenormalūs. Taip, amžinai man visko negana.

Jeigu egzaminus tos galimybės nukelti į birželio antrą pusę, priėmimas būtų vykdomas rugpjūčio pabaigoje — rugsėjo pradžioje. Pasak ministerijos, Europoje kol kas Lenkija, Čekija, Graikija, Malta, Liuksemburgas, Suomija, Vengrija planuoja vykdyti egzaminus pagal iš anksto numatytą tvarkaraštį. Kipre, Ispanijoje, Slovakijoje egzaminai nukeliami į vėlesnį laiką.

Iš Lietuvos emigravęs gėjus naujus namus rado Niujorke (Socialinės dokumentikos laida „Emigrantai")

Norvegija, Prancūzija, Nyderlandai, Turkija dar svarsto variantus, o Didžioji Britanija šiais metais nusprendė neorganizuoti jokių mokinių pasiekimų patikrinimų. Žemesnių klasių pasiekimų patikros atsisakoma Kaip pranešė ministerija, žemesnių klasių pasiekimų patikrinimo šiais mokslo metais atsisakoma.

Sabina Daukantaitė: tikra dorybė yra norėti, neatimant tos galimybės iš kitų

Nevyks nei pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimas dešimtokams, nei ketvirtokų ir aštuntokų pasiekimų patikrinimai. Dešimtokams bus siūloma savarankiškai atlikti lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos užduotis nuotoliniu būdu ir įvertinti savo pagrindinio ugdymo pasiekimus.

tos galimybės

Pagrindinio ugdymo pasiekimų pažymėjimuose būtų įrašomi metiniai įvertinimai. Artimiausi nacionaliniai mokinių pasiekimų patikrinimai planuojami lapkričio mėnesį: — mokslo metų ketvirtokai ir aštuntokai galės atlikti jiems pritaikytas elektronines užduotis.

Šių mokslo metų ketvirtokams ir aštuntokams patikrinimai nevyks. Rodyti komentarus.

Taip pat perskaitykite