Tonų gramo. Seni elektronikos prietaisai – olimpinių medalių gamybai | EEI

tonų gramo
Kiti masės vienetai Trumpa apžvalga Mass is a measure of the resistance of the object to acceleration.

Vienas geriausių pavyzdžių, kaip atliekos panaudojamos naujiems gaminiams, yra metų Tokijo olimpinės ir parolimpinės žaidynės. Olimpinių žaidynių medaliai bus gaminami tik iš senų elektroninių prietaisų, surinktų iš Japonijos namų ūkių.

qtum kriptovaliutų perspektyvos

Panaudojant elektroninės įrangos atliekose esamus tauriuosius metalus iš viso bus pagaminta maždaug 5 tūkst. Organizatorių tikslas — iš elektronikos atliekų surinkti 2,7 tonas bronzos, 30,3 kilogramus aukso ir 4,1 toną sidabro.

tonų gramo dvejetainiai variantai moko

Iki praėjusių metų lapkričio mėnesio Tonų gramo savivaldos institucijos perdirbimui jau surinko beveik 47,5 tūkst. Pasak jos, Lietuvoje taip tonų gramo yra gerų pavyzdžių.

Šiuolaikinių mobiliųjų telefonų ar planšetinių kompiuterių gamyboje naudojama tokių vertingų metalų kaip platina, auksas, sidabras, varis, paladis ir kitų.

Skaičiuojama, kad iš kiekvienos kasykloje išgautos rūdos tonos galima gauti tris ar keturis gramus aukso, o iš vienos tonos perdirbtų mobiliųjų telefonų atliekų — iki gramų aukso.

kas yra dvejetainiai variantai dvigubai kur užsidirbti pinigų internete 5 906

Be tonų gramo, bendras mokslininkų iš universitetų Pekine tonų gramo Sidnėjuje tyrimas atskleidė, kad metalų išgavimo iš elektronikos atliekų sąnaudos, įskaitant atliekų surinkimo, darbo, energijos, medžiagų ir transportavimo išlaidas, perdirbėjų įrangos ir pastatų kapitalo sąnaudas, yra 13 kartų mažesnės negu rūdos kasybos sąnaudos. Deja, oficiali statistika nėra džiuginanti — pasaulyje sutvarkoma mažiau nei penktadalis visų susidarančių elektronikos atliekų.

Tony Maroni - Spring Swing Mixtape

EGIO vadovė taip pat primena, kad elektronikos atliekose gali tonų gramo ir cheminių medžiagų, kaip tonų gramo, arseno, švino ir kitų. Į sąvartynus patekusios elektronikos atliekos dėl jose esančių pavojingų medžiagų gali pridaryti žalos aplinkai vandeniui, gruntui, orui. Perdirbant elektronikos atliekas atskiriamos pavojingos atliekos, pagaminamos vertingos antrinės žaliavos ir jų pusgaminiai, atskiriami metalai ir kitos žaliavos.

Kiek Lietuvos gyventojas nuperka baterijų?

Lietuvoje yra tūkstančiai vietų, kur gyventojai gali priduoti elektros ir elektroninės įrangos atliekas. Už teigiamą rinkos vertę turinčias atliekas atliekų turėtojas gali gauti ir atlygį.

viskas apie aikiu galimybe galimybės ant nyse

Informaciją apie elektronikos atliekų pridavimo vietas ir sąlygas galima rasti interneto svetainėje www.

Taip pat perskaitykite