Tarpininkavimo rekomendacijos, Atsiliepimai apie Tarpininkavimo paslaugos, MB

KITOS KATEGORIJOS: m. kainos

Jei pageidaujate, kad investicinė įmonė tik vykdytų Jūsų duotus pavedimus pirkti ar parduoti finansines priemones, Jums bus taikomos kitokios apsaugos sąlygos. Jos nustatomos atlikus vadinamąjį priimtinumo įvertinimą.

pajamos už bendravimą tinkle

Šio įvertinimo tikslas — apsaugoti tuos investuotojus, kurie nesupranta ar nežino galimų sandorio pasekmių, nėra įsigilinę į rizikos veiksnius, susijusius su sandoriu, ypač tais atvejais, kai prekiaujama sudėtingomis finansinėmis priemonėmis.

Investicinė įmonė, vertindama kliento priimtinumą, užduoda klausimus, kuriais siekiama išsiaiškinti Jūsų patirtį ir žinias apie konkrečias finansines priemones. Įvertinusi atliktą priimtinumo testą, ji gali daryti vieną iš šių išvadų: Jūs turite pakankamai žinių ir patirties, kad suprastumėte riziką, susijusią su pasirinktomis finansinėmis priemonėmis.

tarpininkavimo rekomendacijos dvejetainių opcijų strategija 60 sekundžių forumas

Jei taip, investicinė įmonė be jokių kliūčių įvykdys Jūsų pavedimą; Jūs neturite pakankamai žinių ir patirties, kad galėtumėte tinkamai įvertinti riziką, susijusią su pasirinktomis finansinėmis priemonėmis, arba investicinei įmonei suteikėte nepakankamai informacijos apie save, kad ji galėtų tinkamai Jus įvertinti. Jeigu vis dėlto sutinkate prisiimti riziką, susijusią su finansine priemone, investicinė įmonė Jūsų pavedimą įvykdys.

kiek galima uždirbti iš bitkoinų per mėnesį pamm sąskaitos rodyklė

Priimtinumo vertinimas tarpininkavimo rekomendacijos būti netaikomas. Jo galima netaikyti tokiomis aplinkybėmis: jei finansinė priemonė, dėl kurios ketinama sudaryti sandorį, yra nesudėtinga; jei investicinės įmonės teprašote vykdyti pavedimus pirkti ar tarpininkavimo rekomendacijos tarpininkavimo rekomendacijos finansines priemones pavyzdžiui, akcijas internetu.

Tokiais atvejais Jums nebūtina atsakinėti į klausimus apie žinias, patirtį investavimo srityje, finansinę padėtį, investavimo tikslus. Žinoma, investicinė įmonė šiuos klausimus gali užduoti kitais tikslais, ypač jei esate naujas klientas.

Teisės akto redakcija įsigalioja nuo:  Teisės akto statusas: Galiojantis Redakcijos 36 straipsnis.

Žemiau pateikiami nesudėtingų ir sudėtingų finansinių priemonių pavyzdžiai. Nesudėtingos finansinės priemonės:.

pajamos 0, 01 bitcoin in lengviausias ir patikimiausias pajamas internete

Taip pat perskaitykite