Susieti kriptovaliutą. Admiral Markets Group apima šias įmones:

„Bitcoin” technologija

susieti kriptovaliutą humoras prekyboje

Hakatone keletas komandų daugiau nei 24 valandas be pertraukos kuria įvairias inovatyvias prototipines idėjas. Kriptovaliutų kasykla ir piniginės — pirmoji hakatono metu sukurta idėja, kuri įgyvendinama visos bendrovės mastu.

Tikimasi, kad ši vidinė susieti kriptovaliutą valiuta susieti kriptovaliutą maloniu padėkos ženklu kolegai, su kuriuo ką tik sėkmingai baigei projektą, pasitarnaus kaip stalo susieti kriptovaliutą prizas ar bus naudojama kaip dovana ar padėka kolegai. Kuriant prototipus neesi tikras, kad susieti kriptovaliutą idėja prigis ir išsivystys, todėl pamatę, kaip palankiai darbuotojai sutiko kriptovaliutos idėją apsidžiaugė ne tik jos autoriai, bet ir bendrovės vadovai.

susieti kriptovaliutą naršyklės parinktys robotas

Manome, kad darbuotojai ne tik kas valiutą, bet ir dalinsis ja kaip tam tikra bendradarbiavimo išraiška. Paskata dalinimuisi — galimybė konvertuoti kriptovaliutą į fizinius prizus, mat ši inovacija bus susieta su papildomomis naudomis, kurias teikiame darbuotojams.

Tai yra geriausias pavyzdys, kaip pačių darbuotojų sukurtos inovatyvios idėjos gali prisidėti prie bendrovės veiklos ir vidinių procesų vystymo ir tobulinimo.

susieti kriptovaliutą

Hakatone šios dvi idėjos labai natūraliai susijungė patenkindamos tiek IT žmonių norą dirbti su moderniomis technologijomis, tiek kolegų iš personalo norą didinti darbuotojų įsitraukimą. Bendrovėje dirba daugiau nei darbuotojų.

Taip pat perskaitykite