Spaustuvės variantas

Kada geriau įprasti, o kada foto roletai?
Pradžia Kainynas Bilietai, kuponai, leidimai Bilietai Organizuojate koncertą ar išskirtinį renginį ir ieškote kur kokybiškai atsispausdinti bilietus? Mes Spaustuvės variantas padėsime! Siūlome atsispausdinti tiek standartinius spalvotus, tiek nespalvotus bilietus, kurie yra ne tik ekonomiškas, bet ir kokybiškas variantas. Bilietus galime perforuoti, numeruoti, segti bei klijuoti į blokelius.

Kontaktai Knygos, brošiūros ir katalogai Printėja — tai spaustuvė ir leidykla. Knygos ir brošiūros  — pagrindiniai mūsų produktai.

Pirmoji Panevėzio miesto spaustuvė

Gaminame poezijos, prozos, pasakų ir kitas grožinės literatūros knygas, taip pat vadovėlius, spalvinimo ir vaikų lavinimui skirtas knygeles, meno albumus, reprezentacinius leidinius, maldynėlius, instrukcijas, žurnalus, laikraščius, spaustuvės variantas įstaigų veiklos ataskaitas, apžvalgas.

Mūsų spaustuvėje Kaišiadoryse rasite visas su knygų gamyba susijusias paslaugas nuo leidybinių teisių registravimo iki kruopštaus rankinio darbo nestandartinių sumanymų įgyvendinimui.

spaustuvės variantas filialų rūpesčiai internete be investicijų

Siūlome segtas, rištas spirale, klijuotas ir siūtas spaustuvės variantas spaustuvės variantas knygas bei brošiūras kietais arba minkštais viršeliais, su atvartais arba be jų. Suprantame, kad ne visada lengva tilpti į griežtas biudžeto ribas, todėl stengiamės pasiūyti lanksčias gamybos paslaugas.

spaustuvės variantas dvejetainiai variantai prasideda nuo nulio

Vienas iš būdų sumažinti išlaidas — jungtinio tipo tiražai. Tai gamybos būdas, kuriame bendras knygų kiekis išskirstomas į reprezentacinį ir ekonominį variantus. Kalendoriai Kalendoriai  — reprezentatyvūs gaminai, dažniausiai naudojami kaip verslo dovana.

spaustuvės variantas

Spaustuvės variantas kalendorius gaminame nuo 1 vieneto. Siūlome ne tik verslo ar valstybinėms įstaigoms  skirtus produktus, tačiau ir kalendorius su asmeninėmis nuotraukomis, skirtus artimųjų pasveikinimui švenčių proga. Gaminame: Vieno lapo kalendorius   pakabinamus, magnetinius, lipnius. Sieninius  2 arba 4 dalių kalendorius su plėšomais mėnesių lapeliais.

populiariausios kriptovaliutos, skirtos investuoti į warren buffet variantas apie pinigus

Taip pat perskaitykite