Sekti prekybą

Komentarai: Prekybos centrai pradėjo sekti pirkėjus mobiliųjų telefonų signalais | kaziukokava.lt

Redakcija D.

Vidutinė užsakymo vertė: 50 eurų Mėnesio bendrosios pajamos: eurų Kuris kintamasis pagerintų Jūsų elektroninio verslo rezultatus mažiausiai investuojant ir rizikuojant?

Birželį tokia sistema bus pradėta naudoti dar trijuose prekybos centruose. Nedideli imtuvai, sumontuoti ant prekybos centro sienų, seka lankytojų telefonų skleidžiamus signalus ir, naudodami trianguliaciją, apskaičiuoja telefono buvimo vietą kelių metrų tikslumu.

Prekyba akcijomis - JAV akcijų apžvalga

Pasak sekti prekybą, šiais imtuvais besiremianti stebėjimo sistema negali nustatyti mobiliųjų telefonų numerių ir vartotojų tapatybės, o tik individualius telefonų IMEI numerius. Šie duomenys esą yra naudingi prekybos sekti prekybą operatoriams.

sekti prekybą

Pavyzdžiui, jei paaiškėtų, kad 6 valandą vakaro prekybos centre vis dar yra 10 tūkstančių pirkėjų, būtų galima nagrinėti galimybę pratęsti darbo valandas, o žinia apie tai, kad sekti prekybą X parduotuvėje apsilankiusių pirkėjų ateina į parduotuvę Y, praverstų rinkodaros požiūriu. Praktinė išvada — centro administracija liepė išversti į vokiečių kalbą naudojimosi automobilių stovėjimo aikštele instrukciją.

sekti prekybą uab newport trading

Pasak bendrovės atstovo, nėra jokios galimybės tokiu būdu gautą informaciją susieti su konkrečiais asmenimis. Kai kurios vartotojų privatumą ginančios organizacijos išreiškė susirūpinimą dėl tokios technologijos naudojimo. Naujasis pirkėjų įpročių stebėjimo būdas nėra pigus: įrangos nuoma kainuoja apie 20 tūkst.

sekti prekybą

Verta skaityti!

Taip pat perskaitykite