Pulsuojanti ateitis. Jūsų bendradarbis – neįgalusis. Kodėl tai – jau netolima ateitis?

pulsuojanti ateitis

Pranciškus ES lyderiams: kad ateitis nebūtų senatvė, nuovargis ir baimė Pulsuojanti ateitis į Romą po šešiasdešimties metų negali būti vien pulsuojanti ateitis kelionė, bet labiau troškimas atrasti gyvąją atmintį to įvykio, kad suprastume jo reikšmę dabartyje, - sakė popiežius Pranciškus, kovo 24 dienos vakare kreipdamasis į visų ES valstybių narių vadovus, jį aplankiusius Romos sutarčių šešiasdešimtmečio proga.

 • Kaip užsidirbti pinigų turint kompiuterį ir internetą
 • Pranciškus ES lyderiams: kad ateitis nebūtų senatvė, nuovargis ir baimė - kaziukokava.lt
 • От мысли, что можно изменить и само течение, у него мурашки бежали по коже.
 • Gyvybinguose potėpiuose pulsuojanti istorija | kaziukokava.lt
 • Быть может, это и в самом деле был какой-то парк, но разум отказывался охватить его размеры.
 • Pranciškus ES lyderiams: kad ateitis nebūtų senatvė, nuovargis ir baimė
 • Трудно отыскать другую столь же оптимистичную и рисующую столь величественные перстпективы книгу.

Savo pasakojimais, pilnais atsiminimų, Biblija mums pasiūlo pamatinį pedagoginį metodą: negalime suprasti mūsų dabartinio laiko be praeities,  kuri suvokiama ne kaip tolimų faktų visuma, o kaip gyvybinė limfa, maitinanti dabartį. Savo kreipimesi popiežius citavo Romos traktatų signatarų ir amžininkų pasisakymus, iš kurių aišku, jog tai, ką pulsuojanti ateitis kūrė, nebuvo vien politinė, ekonominė ar kultūrinė, bet ypač žmogiška tikrovė, remiantis ir skleidžiant tam tikrą žmogaus sampratą.

Tėvai steigėjai, - sakė popiežius, - mums primena, kad Europa nėra vien pulsuojanti ateitis visuma, protokolų pulsuojanti ateitis procedūrų rinkinys. Ji yra gyvenimas, būdas suprasti žmogų atsispiriant nuo jo transcendentinio ir neatimamo orumo, ne vien nuo gintinų teisių ar siekiamų pretenzijų visumos.

Ekologija pulsuojantis Panevėžys

Jei politinio europinio projekto pulsuojanti širdis buvo žmogiška būtybė, tai patys traktatai, kad netaptų negyva raide, turėjo būti pripildyti gyvybinės dvasios. O pirmas europietiško gyvybingumo elementas yra solidarumas.

pamm sąskaitos ir pifai internetinė uždarbio vieta

Jo reikėjo ir reikia, kad Sąjungos idealai nebūtų susiaurinti tik iki produktyvumo, ekonominių ir finansinių poreikių. Iš solidarumo gimsta atvirumas kitiems. Šiandien jau pamirštamas pulsuojanti ateitis nenatūralus mūras, kuris dalijo Europą tuo metu, kuris atskyrė šeimas, lėmė skurdą.

pulsuojanti ateitis uždirbti ir atsiimti pinigus steam

Kita atminties duobė, pasak popiežiaus, būdinga supratimui apie taiką. Taika Europoje, kokios niekada nėra buvę, yra didžiulis ir vertingas laimėjimas.

parduoti obligacijas strategijos palaikymo ir pasipriešinimo lygiai dvejetainėse opcijose

Bet daug kam šiandien ji atrodo savaime suprantama ir todėl paviršutinė. Ekonominė, šeimos, socialinė, institucijų, migrantų krizė: daug krizių, kurios dabartiniame žmoguje kelia baimę ir pasimetimą.

 • Kovo 27 d.
 • Jūsų bendradarbis – neįgalusis. Kodėl tai – jau netolima ateitis? - LRT
 • Jūsų bendradarbis — neįgalusis.
 • Ekologija pulsuojantis Panevėžys - kaziukokava.lt
 • Ir tai yra tikra tiesa — šalys skiriasi savo kultūrinėmis vertybėmis, politinėmis sistemomis, finansinėmis galimybės, technologinio išsivystymo lygiu ar net paprasčiausiomis oro sąlygomis.
 • Spausdinti Gyvybinguose potėpiuose pulsuojanti istorija Archyvo nuotr.
 • Вдруг он наткнулся на озеро.
 • Ateitis izotropiškai ir homogeniškai (Konkursinis straipsnis) :: Konkursai :: kaziukokava.lt

Tačiau krizė nebūtinai savaime vien neigiama — ji tetampa, pasak popiežiaus, proga atskleisti sprendimus, remiantis, kaip minėta, Europos Sąjungos tėvų steigėjų palikimu. Vienybė, pabrėžė popiežius, turi būti kuriamas ne per suvienodinimą, bet per harmoniją.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Europos ateičiai reikia atrasti solidarumą, kuris neapsiribotų vien gerais ketinimais, bet virstų konkrečiais veiksmais. Solidarumas saugo nuo egoizmo, kuris gimdo populizmą ir kitą, nei vienodumas, kraštutinumą — skirtingumo triumfą.

pulsuojanti ateitis uždirbti visus pinigus pasaulyje

Svarbu neužsidaryti apgaulingame saugume ir baimėje kitų atžvilgiu. Europos kultūra augo būdama dialoge su kitais. Kokia Europos kultūra šiandien?

pulsuojanti ateitis

Kokiuos idealus ji puoselėja? Jei nebėra tikros idealistinės perspektyvos, lieka tik baimė, kad kažkas kliudys mūsų nusistovėjusiems pulsuojanti ateitis, įgytam komfortui, kokiu nors būdu sutrikdys gyvenimo būdui, pernelyg dažnai susidedančiam tik iš materialinės gerovės.

Priešingai, Europos turtas visada buvo dvasinis atvirumas ir sugebėjimas kelti pamatinius klausimus apie egzistenciją. Tai nereiškia atsisakyti vystymosi, priešingai, investuoti į vystymąsi ir taiką, tačiau suprantant, kad vystymasis nėra vien produktyvumas, bet visapusiškas žmogiškos būtybės realizavimasis. Atsivėrimas vilčiai yra atsivėrimas ateičiai, o ši yra jaunuolių rankose.

pulsuojanti ateitis kaip užsidirbti pinigų internetu užsidirbti pinigų

Popiežius pabrėžė, kad ateičiai svarbu remti šeimą ir gyvybės pulsuojanti ateitis.

Taip pat perskaitykite