Pasirinkimo žymėjimas. Konkrečių langelių arba diapazonų pasirinkimas - Excel

Anbau- und Bedienungsanleitung - Pasirinkimo meniu ekrano struktūra

pasirinkimo žymėjimas dvejetainiai opcionai pradedantiesiems

Pasirinkimo žymėjimas pažymėti pavadintus langelius ir diapazonus, pirmiausia turite juos apibrėžti. Daugiau informacijos ieškokite formulių ir jų pavadinimų naudojimas formulėse.

Kauno Laipiojimo uolomis Sporto Klubas Kaip pasirinkti miegmaišį admin Miegmaišis pasirinkimo žymėjimas vienas iš pagrindinių ir reikalingiausių keliautojo daiktų ir jo išsirinkimas dažniausiai būna ilgas ir labai svarbus procesas, kurio metu įvertinami įvairūs faktoriai, tokie kaip kelionės regionas ir galimos oro sąlygos temperatūra, drėgmė, krituliai, vėjas ir kt. Tam kad padėti pirkėjui optimaliai išsirinkti miegmaišį, nepermokant už nereikalingus gramus ar savybes, miegmaišių gamintojai vykdo nepriklausomą testavimą laboratorijose.

Pavadintų arba nepavadintų langelių arba diapazonų žymėjimas naudojant lauką pavadinimas Norėdami pasirinkti pavadintą langelį arba diapazoną, spustelėkite rodyklę, esančią šalia lauko pavadinimaskad būtų rodomas pavadintų langelių arba diapazonų sąrašas, tada spustelėkite pasirinkimo žymėjimas vardą. Norėdami pažymėti dvi ar daugiau įvardytas langelio nuorodas arba diapazonus, spustelėkite rodyklę, esančią šalia lauko pavadinimastada spustelėkite pirmos langelio nuorodos arba diapazono, kurį norite pažymėti, pavadinimą.

Tada laikykite nuspaudę klavišą "Ctrl ", kol spustelėsite kitų langelių arba diapazonų vardus lauke pavadinimas.

pamm investment tinklaraštis

pasirinkimo žymėjimas Norėdami pasirinkti nepavadintą langelio nuorodą arba intervalą, įveskite langelio arba langelių diapazono, kurį norite pažymėti, langelio nuorodą, tada paspauskite klavišą " įvesti". Pavyzdžiui, įveskite B3, kad pažymėtumėte tą langelį, arba įveskite B1: B3, kad pažymėtumėte langelių intervalą.

Pastaba: Negalima naikinti arba pasirinkimo žymėjimas vardų, kurie buvo apibrėžti langeliuose ar diapazonuose lauke pavadinimas.

padengtas variantas

Vardus galite naikinti arba keisti tik vardų tvarkytuvėje skirtukeformulėsgrupėje apibrėžti pavadinimai. Daugiau informacijos ieškokite pasirinkimo žymėjimas apibrėžimas ir naudojimas formulėse. Sąraše Eiti į spustelėkite langelio arba diapazono, kurį norite pažymėti, pavadinimą arba įveskite pasirinkimo žymėjimas nuorodą lauke nuorodatada paspauskite gerai.

pasirinkimo žymėjimas

Galite pažymėti kelis langelius arba diapazonus įvesdami juos į nuorodos lauką, atskirdami juos kableliais. Jei turite nuorodą į išsiliejo masyvo sritį, sukurtą naudojant dinaminio masyvo formulęgalite įtraukti išsiliejo intervalo operatorių.

Koks skirtumas tarp variklio alyvų tipų? Klasifikacijos, žymėjimai - AUTODOC

Pavyzdžiui, jei turite masyvo langeliuose a1: A4, galite jį pasirinkti įvesdami a1 lauke nuoroda ir paspauskite gerai. Patarimas: Norėdami greitai surasti ir pažymėti visus langelius, kuriuose yra tam tikrų duomenų tipų pvz.

Mažiau Pastaba: Norėtume jums kuo greičiau pateikti naujausią žinyno turinį jūsų kalba.

Pasirinkite vardą, kurį norite redaguoti arba naikinti. Pasirinkite Redaguoti arba Naikinti.

Taip pat perskaitykite