Pasirinkimo pažymėjimas

pasirinkimo pažymėjimas

Individualios veiklos pažyma internetu: kaip pateikti prašymą?

Instrukcija individualios veiklos pažymai gauti parengta pagal Valstybinės mokesčių inspekcijos puslapio vmi. Individualios veiklos pažyma — tai dokumentas, kuris patvirtina, kad asmuo yra įregistravęs vykdomą veiklą Valstybinėje mokesčių inspekcijoje VMI ir gali ja verstis.

Gauti reikiamą pažymą yra visiškai paprasta ir užtrunka vos kelias minutes, o geriausia yra tai, kad imtis individualios veiklos galima jau nuo teisingai užpildyto prašymo pasirinkimo pažymėjimas dienos tam tikros išimtys numatytos tik teisininkų veiklai.

pasirinkimo pažymėjimas

Be to, individualios veiklos pažymėjimas išduodamas neterminuotam laikui, taigi nereikia jo nuolat pratęsti. Ko pasirinkimo pažymėjimas, svarbiausias momentas, teikiant prašymą, yra individualios veiklos rūšies kodo pasirinkimas — turite žinoti, koks kodas priskiriamas Jūsų individualiai veiklai. Jį privalote pasirinkti iš Pasirinkimo pažymėjimas veiklos rūšių klasifikatoriaus.

kriptovaliutos investicija, jei pasirinkimo strategija snaiperis

Tačiau jei abejojate arba norite sutaupyti laiko, susisiekite su Statistikos departamentu. Skambinkite telefonu  8 5atsiliepusiam konsultantui nupasakokite savo būsimos individualios veiklos pobūdį, ir tinkamą kodą Jums pasakys iš karto.

interfax brokeris slapti bitkoinai

Gauti reikiamą dokumentą Jūs galite ir nuvykę į savo gyvenamosios vietos VMI, pasirinkimo pažymėjimas individualios veiklos pažymos registravimas internetu, žinoma, yra kur kas paprastesnis ir mažiau laiko užtrunkantis būdas.

Žemiau matote instrukcijas, kaip pažymėjimą pasirinkimo pažymėjimas jau netrukus. Atlikite šiuos kelis paprastus veiksmus ir individualios veiklos pažyma — jau beveik Jūsų rankoje!

geriausios idėjos kaip užsidirbti pinigų

Taip pat perskaitykite