Pasirinkimo delta

pasirinkimo delta

Daugiau informacijos gamintojo puslapyje Derekis.

mažas eurų nepastovumas ar prekyba per mėnesį yra tikra

Prekes, sveriančias iki 10kg, remontui reikia pristatyti į autorizuotus servizo centrus Pirkėjo sąskaita. Prekės, kurios sveria daugiau kaip 10kg ar yra įmontuotos, į nurodytą vietą atvyksta gamintojo įgaliotas serviso meistras.

pasirinkimo delta

Serviso adresai nurodyti žemiau pagal prekės pobūdį ir gamintoją. Garantinis aptarnavimas atliekamas įgaliotam serviso centrui pateikiant pirkimo dokumentą sąskaitą faktūrąšis dokumentas kartu yra ir garantinis talonas.

nuo finansinio varianto iki realaus galimybė įsigyti produktų

Nemokamas garantinis aptarnavimas galioja tik tiems elektros prietaisams, kurie eksploatuojami vartotojo namų ūkyje, tenkinant vartotojo ir jo šeimos narių poreikius pasirinkimo delta laikantis naudojimo instrukcijos pasirinkimo delta.

Nemokamas garantinis aptarnavimas negalioja, jei buitinis elektros prietaisas buvo naudojamas profesionaliais tikslais - pvz.

pasirinkimo delta oscar šlifuoti dvejetainiuose opcionuose

Garantinį aptarnavimą, kilusį dėl gamintojo kaltės, siekiama atlikti per kuo trumpesnį laiką, tačiau tai netrunka ilgiau nei: - dieną nuo prekės perdavimo į garantinį servisą; - 45 dienas, jei garantiniam remontui atlikti būtina detalė turi būti pristatyta iš užsienio. Pageidautina, kad prekė garantiniam aptarnavimui būtų pristatyta originalioje pakuotėje ir pilnos komplektacijos, pasirinkimo delta.

pasirinkimo delta

Taip pat perskaitykite