Paraiška galimybėms, Gauk nemokamą PRAMONĖS savaitraštį į savo el.pašto dėžutę:

paraiška galimybėms

Duomenų bazėje skelbiami Lietuvos valstybinių institucijų, savivaldybių ir fondų konkursai; Europos Komisijos direktoratų ir Europos Sąjungos Tarybos konkursai; Europos laisvosios prekybos asociacijos EFTA paraiška galimybėms ir t.

  • Kvietimo pabaiga: m.
  • ES parama. ES paramos projektai. Paraiškos ir administravimas.
  • Vilniaus miesto savivaldybė - Projektų finansavimo galimybės
  • „Naujos galimybės“: finansuojamos paraiškos, 30 įtraukta į rezervą - Verslo žinios

Daugiau informacijos: info gaukfinansavima. Projektas iš dalies finansuojama iš paraiška galimybėms.

Paraiškų priėmimas m. Vilniaus jaunimo programų konkursui vyksta » Vyksta paraiškų priėmimas m. Vilniaus jaunimo ir su jaunimo dirbančių paraiška galimybėms iniciatyvų skatinimo paprogramei Vilniaus miesto savivaldybė kviečia jaunimo organizacijas, su jaunimu dirbančias organizacijas, neformalaus jaunimo grupės teikti paraiškas jaunimo programų konkursui.

išvestinių finansinių priemonių rinkos brokerių reitingas pasirinkimo sandorių brokeriai neturi depozito premijos

Paraiškos priimamos iki m. Konkurso tikslai: skatinti jaunus žmones aktyviai dalyvauti visuomeninėje veikloje; stiprinti jaunimo ir su jaunimu dirbančias organizacijas; skatinti priemones, kuriomis siekiama mažinti jaunų žmonių nedarbą Vilniaus mieste.

Konkurso uždaviniai: skatinti jaunimo aktyvumą ir pilietinį ugdymąsi bei neformalių jaunimo grupių kūrimąsi; užtikrinti kokybiškas gyvenimo sąlygas jaunoms paraiška galimybėms galimybėms tobulinant esamą paslaugų ir informavimo jaunoms šeimos sistemą; padėti jauniems žmonėms integruotis į darbo rinką darbas nevyriausybinėse organizacijose, stažuotės verslo įmonėse ir t.

paraiška galimybėms

Vilniaus miesto savivaldybė m. Šiomis lėšomis teikdami paraiškas pasinaudojo iš viso 22 jaunimo organizacijos, paraiška galimybėms jaunimu dirbančios organizacijos ir dvi neformalios grupės.

paraiška galimybėms

Paraiškas finansinei paramai gauti gali teikti Vilniaus mieste veikiančios jaunimo ir su jaunimu dirbančios organizacijos, neformalios jaunimo grupės. Daugiau apie tai skaitykite: Jaunimo programų nuostatai.

  • Verslo plano prekybos centras
  • Kaip užsidirbti pinigų statant ir parduodant namus
  • OR Consulting | Galimybių studijų (investicinių projektų) rengimas

Paraiškos teikiamos per E. Paslaugų portalas. Turint klausimų dėl konkurso, prašome kreiptis į Jaunimo skyriaus l.

Taip pat perskaitykite