Normalios galimybės.

normalios galimybės

Nuoroda nukopijuota aA Latvijos televizija LTV nemato galimybės normaliai dirbti, kai jos finansavimas buvo sumažintas 40 proc, sako LTV generalinis direktorius Edgaras Kuotsas, kuris dar nurodė, kad tokiu atveju valstybė turi nuspręsti, ar jai apskritai reikalingi visuomeniniai transliuotojai.

normalios galimybės kaip užsidirbti gerų pinigų per dieną

Pasak E. Kuotso, iš jo reikalaujama 40 proc. Paklaustas, ar gali LTV taip stipriai sumažinti finansavimą, jis atsakė, kad televizijai tai tarsi dirbtinai sukelta koma.

bitcoin sutarimo algoritmas parinkčių žaidimų apžvalgos

Darbo pavadinimas - "Pogrindinė televizija". Nelieka nieko kita, kaip pasiimti savo kilnojamas televizijos stotis ir vykti, pavyzdžiui, į Seimą paprašyti, kad jie ištuštintų rūsį, kur mes galėsime dirbti ir nors kažką perdavinėti", - sakė jis.

Kuotsas dar kartą pabrėžė, kad sumažinus finansavimą 40 proc. LTV negali išsaugoti netgi dabartinės kokybės.

gerai oole kaip užsidirbti pinigų internetu monako kriptovaliuta

Atsakydamas į klausimą, kokia galėtų būti išlaidų mažinimo riba, direktorius pastebėjo, kad jau ir esant dabartiniam finansavimo sumažinimui LTV "vos suduria galą su galu". Tai krizės laikų pasiūlymas - "pogrindinė televizija" - kažkas normalios galimybės turi būti, kad visiškai neišnyktume", - kalbėjo direktorius.

Finansų ministerijos reikalavimas sumažinti išlaidas 40 proc.

normalios galimybės

Normalios galimybės buvo skelbta, kad vyriausybė, taisydama metų biudžetą, nurodė ministerijoms parengti tris išlaidų mažinimo scenarijus - 20, 30 ir 40 proc. Tuo tarpu visuomeninės žiniasklaidos padėtis šiais metais ir taip jau normalios galimybės kritiška.

Nors šalyje padėtis tik blogėja, Graikijos pareigūnai viltingai nusiteikę dėl naujo finansinės paramos paketo iš euro zonos valstybių po derybų Briuselyje.

Taip pat perskaitykite