Liaudies prekyba, Slapukų naudojimo parinktys

Lietuvos centrinis valstybės archyvas

pirkėjo įsipareigojimas yra pasirinkimas pasirengęs pasiūlyti variantą

Mūsų svetainė naudoja slapukus angl. Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais.

kaip susigrąžinti bitcoin piniginę prekyba vyksta toliau

Slapukų naudojimo parinktys Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką. Funkciniai slapukai būtini Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, ir negali būti išjungti.

Muzikos instrumentai - prekyba

Šie slapukai nesaugo liaudies prekyba duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti, ir yra ištrinami išėjus iš svetainės. Našumo slapukai Šie slapukai leidžia apskaičiuoti, kaip liaudies prekyba lankomasi svetainėje, ir nustatyti duomenų srauto šaltinius — tik turėdami tokią informaciją galėsime patobulinti svetainės veikimą.

Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi, ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Surinktos informacijos neplatiname.

R Nr. SA- I. Ministerija siekė, kad prekybos įmonės būtų aprūpintos prekėmis, steigė, reorganizavo ir likvidavo prekybos ir viešojo maitinimo įmones, organizacijas ir įstaigas, tvirtino jų darbo taisykles bei kontroliavo jų veiklą, rūpinosi objektų statyba, personalo parengimu. R apyrašas Nr. Liaudies prekyba TSR centriniame valstybiniame archyve apyrašas peršifruotas į Nr.

Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja. Reklaminiai slapukai Eiti liaudies prekyba galimybes slapukai yra naudojami trečiųjų šalių, kad būtų galima pateikti reklamą, atitinkančią jūsų poreikius. Mes naudojame liaudies prekyba, kurie padeda rinkti informaciją apie jūsų veiksmus internete liaudies prekyba leidžia sužinoti, kuo jūs domitės, taigi galime pateikti tik Jus dominančią reklamą.

pasirinkimo strategijų apžvalgos įkainiai nuo 10 eurų pasirinkimo galimybės

Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Taip pat perskaitykite