Kanados žetonai. Kanados verslininkai uždarė lošimo namus Lietuvoje

kanados žetonai

populiariausios dvejetainių opcionų rinkos šaldytuvo piniginė

Šiandien kazino žetonus turintiems lošėjams siūlo juos iškeisti į pinigus - apie tolesnę savo veiklą kol kas garsiai kanados žetonai. Pirmieji kanadiečių verslininkų nepasitenkinimo signalai dėl lošimo verslo skaidrumo Lietuvoje pasigirdo praėjusį gruodį. ES ir Kanadai derantis dėl prekybos ir investicijų skatinimo, verslininkai Kanados žetonai Komisijai pateikė sąrašą problemų, su kuriomis jie susiduria ES šalių, tarp jų ir Lietuvos, rinkose.

kanados žetonai

Kanada nurodė, kad kanados žetonai šalyje lošimus reglamentuojančių įstatymų administravimas ir įgyvendinimas yra labai prieštaringas. Be kanados žetonai, jie teigė, kad Valstybinės lošimų priežiūros komisijos VLPK sprendimuose trūksta logikos ir skaidrumo. Dėl iškilusių problemų EK paprašė Lietuvą pasiaiškinti.

Darbas Kanadoje

Ši bendrovė per porą metų buvo tikrinta net keturis kartus, už nustatytus azartinių lošimų organizavimo tvarkos pažeidimus bendrovės darbuotojams buvo surašyti 3 administracinių teisės pažeidimų protokolai bei skirtos nuobaudos.

Plačiau apie tai skaitykite "Lietuvos žiniose" Nuorodos kopijavimas Kanados verslininkai uždarė lošimo namus Lietuvoje Nuoroda nukopijuota.

kanados žetonai

Taip pat perskaitykite