Interaktyvios galimybės

interaktyvios galimybės

Mokytojai buvo supažindinti su leidyklų interaktyvios galimybės naujų vadovėlių išbandymo sąlygomis. Dažnai leidyklos siūlo palankiomis sąlygomis įsigyti mokymo priemonių, kurių dėka atsiranda galimybė atnaujinti ugdymo įstaigų mokymo priemones ir procesą. Metodinio susirinkimo dalyviai turėjo galimybę ne tik pamatyti, bet ir išbandyti kaip naujoves pritaikyti praktikoje.

interaktyvios galimybės

Aktyvi pamoka geriausiai pavyksta naudojant interaktyviąją lentą, kuri teikia daug galimybių mokytojui ir mokiniui. Dirbant su šia lenta mokytojui yra labai lengva pasiruošti pamokai, parengti mokiniams papildomas užduotis, jas nuolat keisti ir įvairinti.

demo sąskaita r dvejetainių variantų vaizdo įrašai

Mokytoja Vilma Saldauskienė pristatė įvairius užduočių parengimo modelius, kurie gali būti naudojami pamokos pradžioje sudominti mokinius, paskelbti temą, pateikti naują medžiagą, panaudoti ją praktiškai ir interaktyvios galimybės bei vertinimui ir įsivertinimui.

Jei mokykla įsigytų bent interaktyvios lentos mokymo programą, mokytojai, klasėje turintys multimedia, galėtų visas šias galimybes pritaikyti ugdymo procese.

interaktyvios galimybės

Mokytojai aptarė kovo 5 d.

Taip pat perskaitykite