Galimybių konferencija

11 30 Konferencija, skirta Moterų ir vyrų lygių galimybių įstatymo mečiui | Flickr

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija Galimybių konferencija Lyties suvokimas ir tyrinėjimai yra kompleksinis galimybių konferencija, darantis įtaką socialinės galios pasireiškimui ir socialinių hierarchijų formavimuisi, jų palaikymui ar pasipriešinimui joms visuomenėje.

galimybių konferencija kaip užsidirbti pirmuosius pinigus

Todėl lyčių tyrimai papildo esamas ir sukuria naujas žinias, kurios yra darnaus visapasaulinio vystymosi, nacionalinių politikų formavimo, organizacijų transformavimo -si pagrindas. Lapkričio d. Vilniaus universitete  vyks tarptautinė mokslinė konferencija skirta moterų balsavimo teisės įgijimo mečio Lietuvoje paminėjimui.

galimybių konferencija

Konferencijos  rengėjos subūrė įvairių galimybių konferencija šalių mokslininkes ir mokslininkus, tyrėjas ir tyrėjus, dirbančius įvairiose mokslo srityse. Konferencijos metu bus perskaityti 73 pranešimai, kurių autoriai yra Čekijos,  Didžiosios Britanijos, Italijos, Latvijos,  Lietuvos, Suomijos, Švedijos, Šveicarijos, Kanados, Maroko, Rumunijos, Vokietijos mokslo ir tyrimo institucijų mokslininkai galimybių konferencija mokslininkės.

Konferencija prasidės plenariniais moksliniais galimybių konferencija, kuriuos skaitys kviestiniai pranešėjai ir galimybių konferencija prof. Virginija Jurėnienė Vilniaus universitetasprof.

galimybių konferencija tikrų pinigų internetinis forumas

Monika Płatek Varšuvos universitetasprof. Liisa Husu Örebro universitetas, Švedijaprof. Jeff Hearn Örebro universitetas Švedijaprof.

galimybių konferencija

Lietuvoje, kaip ir daugumoje kitų Galimybių konferencija Galimybių konferencija valstybių, lyčių lygybės įgyvendinimas susiduria su stereotipais, šališkumu ir reikalauja daug pastangų, o vykdomos iniciatyvos ne visada yra efektyvios galimybių konferencija nuoseklios.

Siekiant sklandaus galimybių konferencija efektyvaus moterų, vyrų ir kitų lygių galimybių konferencija principų įgyvendinimo viešojoje ir galimybių konferencija sferose, būtina įvertinti tiek struktūrinius, tiek subjektyviuosius lyčių nelygybę kuriančius bei palaikančius veiksnius, pažinti ir pripažinti nelygybės formų įvairovę ir dinamiką.

galimybių konferencija

Tarptautinę konferenciją globoja prezidentė Dalia Grybauskaitė, remia Lietuvos mokslo taryba bei Lygių galimybių plėtros centras, organizuoja Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Lyčių studijų centras kartu su VU Bendruomenės vystymo skyriumi ir Kauno fakultetu.

Taip pat perskaitykite