Darbo ženklas

Papildomos lentelės - Kelių eismo taisyklės (KET) | kaziukokava.lt

darbo ženklas

Papildomos lentelės Papildomos lentelės toliau — lentelės patikslina arba apriboja kelio ženklų, su kuriais jos naudojamos, galiojimą ir darbo ženklas šios: - Atstumas iki objekto Nurodo kryptį ir atstumą iki objekto arba pavojingo kelio ruožo pradžios. Transporto priemonė turi stovėti palei pat šaligatvio kraštą, esantį arčiausiai prie važiuojamosios darbo ženklas - Lengvųjų automobilių stovėjimo būdas Stovėti leidžiama tik taip, kaip parodyta, ir tik lengviesiems automobiliams be priekabos ir darbo ženklas - Lengvųjų automobilių stovėjimo būdas Stovėti leidžiama darbo ženklas taip, kaip parodyta, ir tik lengviesiems automobiliams be priekabos ir motociklams - Lengvųjų automobilių stovėjimo būdas Darbo ženklas leidžiama tik taip, kaip parodyta, ir tik lengviesiems automobiliams be priekabos ir motociklams.

Transporto priemonė turi stovėti palei pat šaligatvio kraštą, esantį arčiausiai prie važiuojamosios dalies - Stovėti išjungus variklį Stovėjimo vietoje stovėti leidžiama tik išjungus variklį - Mokamos paslaugos Nurodo, kad už paslaugas reikia mokėti.

kaip užsidirbti pinigų namuose prie kompiuterio dvejetainė parinktis pasukimo taškai

Jeigu lentelėje nurodytas galiojimo laikas, už paslaugas reikia mokėti nurodytu laiku - Pavojingas kelkraštis Įspėja, kad užvažiuoti ant kelkraščio pavojinga - Pagrindinio kelio kryptis Nurodo pagrindinio kelio kryptį sankryžoje. Lentelė galioja tam kelio ženklui, po kuriuo pritvirtinta.

darbo ženklas pulsavimo galia

Taip pat perskaitykite