Atidaryti parinktis. Sužinok ir ištirk - Digitutor - D | Nikon

Bibliotekos failų kopijavimas arba perkėlimas naudojant parinktį Atidaryti naudojant

Jei kažkas nepavyksta, su kokia problema susiduriate?

Ar ši informacija buvo naudinga?

Šis pasikeitimas turėjo įtakos jūsų programinės įrangos naujinimams ir saugos parinktims. Sužinokite, ką tai reiškia jums ir kaip išlikti apsaugotam.

Cómo descargar Windows 10 a un pendrive gratis - Crear copia de Windows 10 ISO en una Memoria USB

Jūsų gautas kvietimas bendrinti panašus į tai, kas parodyta toliau pateiktoje ekrano kopijoje. Nėra parinkties, kuri leistų atidaryti bendrinamą kalendorių.

kanalo strategija dvejetainėse opcijose kurį bitcoiną pasirinkti

Norėdami jį atidaryti atlikite toliau nurodytus veiksmus. Meniu Failas perkelkite pelės žymiklį ant Atidaryti, tada spustelėkite Kito vartotojo aplankas.

„Lync“ įrašo parinkčių nustatymas

Dialogo lange Kito vartotojo aplanko atidarymas esančiame lauke Vardas įrašykite vartotojo, kuris atidaryti parinktis su jumis kalendorių, vardą. Sąraše Aplanko tipas pasirinkite Kalendorius ir spustelėkite Gerai. Dialogo lange El. Dialogo lange Atidaryti parinktis Exchange spustelėkite skirtuką Išsamiau, tada spustelėkite Įtraukti.

atidaryti parinktis

Dialogo lange Pašto dėžutės pridėjimas įveskite asmens, kuris bendrina su jumis kalendorių, vardą, tada spustelėkite Gerai. Spustelėkite Gerai, Pirmyn, tada spustelėkite Baigti.

atidaryti parinktis kaip užsidirbti pinigų per sukčiavimą

Naršymo srityje išplėskite Pašto dėžutė — Aplanko savininko vartotojo vardas, tada spustelėkite kalendorių, kurį vartotojas bendrina su jumis. Ar tai išsprendė problemą?

  • Fotoaparato funkcijos Picture Control parinkčių keitimas Esamas iš anksto nustatytas reikšmes ir pasirinktines Picture Control parinktis galima keisti, kad jos atitiktų sceną arba kūrybinį sumanymą.
  • Konfidencialių el. laiškų siuntimas ir atidarymas - Android - Gmail Žinynas
  • Numatyta, kad ji įjungta ir veikia sistemoje "Windows".
  • Išplėstinės filtravimo parinktys | ESET Endpoint Security | ESET interneto žinynas
  • Tik skaityti skirtos failo kopijos atidarymas Jei biblioteka neatidaryta, greitojo paleidimo srityje spustelėkite ties jos pavadinimu.
  • Kaip uždirbti nelegalių pinigų

Taip pat perskaitykite