Ataskaitų parinktys. Ataskaitos eksportavimas

ataskaitų parinktys

Mūsų svetainė naudoja slapukus angl.

Sparčios sugrupuotos ataskaitų parinktys surūšiuotos ataskaitos kūrimas Net jei sugrupuotas ataskaitas naudojate pirmą kartą, vadovaudamiesi toliau pateikiamomis procedūromis galite greitai kurti paprastą sugrupuotą ataskaitą: Naršymo srityje pasirinkite lentelę arba užklausą, kurioje yra į ataskaitą norimi įtraukti įrašai. Skirtuke Kurti spustelėkite Ataskaita. Jei ataskaitoje yra daug laukų, gali būti, kad ji užims daugiau nei vieną puslapį. Prieš taikant bet kokį grupavimą arba rūšiavimą, rekomenduojame keisti stulpelių dydžius ir panaikinti nereikalingus stulpeliuskad ataskaita tilptų į vieno puslapio plotį. Norėdami naikinti stulpelį, spustelėkite jį dešiniuoju pelės klavišu, tada spustelėkite Naikinti stulpelį.

Šie slapukai naudojami statistikos ir ataskaitų parinktys tikslais. Slapukų naudojimo parinktys Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.

ataskaitų parinktys kaip užsidirbti pinigų iš parinkčių vaizdo samouczku

Funkciniai slapukai būtini Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti, ir yra ištrinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai Šie slapukai leidžia apskaičiuoti, kaip dažnai lankomasi svetainėje, ir nustatyti duomenų srauto šaltinius — tik turėdami ataskaitų parinktys informaciją galėsime patobulinti svetainės veikimą.

ataskaitų parinktys

Dynamics 365 for Operations – Tech Talk: Reporting options

Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi, ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Surinktos informacijos neplatiname.

įkainiai nuo 10 eurų pasirinkimo galimybės

Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja. Reklaminiai slapukai Šie slapukai yra naudojami trečiųjų šalių, kad būtų galima pateikti reklamą, atitinkančią jūsų poreikius.

ataskaitų parinktys opcionų rinka ir jos ypatybės

Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti, kuo jūs domitės, taigi galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

  • Prieiga prie ataskaitų Vartotojams: Norėdami peržiūrėti esamų ataskaitų sąrašą, viršutinėje įrankių juostoje spustelėkite Ataskaitos.
  • Taip pat galite peržiūrėti ataskaitą, kurioje lyginamos dvi skirtingos dienų sekos.
  • Более он не осознавал происходящего вокруг, но перед смертью произнес фразу, прошедшую сквозь века и преследовавшую впоследствии сознание всех услышавших ее: "Как чудесно следить за цветными тенями на планетах вечного света".
  • Ataskaitų peržiūra
  • Элвин не знал, является ли его уникальность делом случая или же результатом какого-то древнего плана; но так или иначе, данное свойство его сознания было следствием именно этой уникальности.
  • Kaip uždirbti kriptovaliutos vaizdo įrašą

Taip pat perskaitykite