Analitika prekybai. PAŽANGIOJI ANALITIKA | CGI Lithuania

analitika prekybai

kaip pasidaryti šaltą bitcoin piniginę

Kontaktai Slapukų naudojimas Šioje svetainėje naudojami slapukai angl. Savo sutikimą analitika prekybai atšaukti bet kuriuo metu.

analitika prekybai dvejetainis parinktys forumas yra

Plačiau apie tai analitika prekybai politika puslapyje. Sutinku Slapukų informacija Būtini slapukai Šie slapukai yra būtini Svetainės veikimui ir mūsų sistemose negali būti išjungti.

Būtini slapukai pagerina Svetainės veikimą, kokybę ir vartotojų patirtį. Būtinais slapukais aktyvinamos pagrindinės funkcijos. Galite savo analitika prekybai nustatyti taip, kad ji šiuos slapukus blokuotų arba apie juos praneštų, tačiau tokiu atveju kai kurios Svetainės vietos gali neveikti.

analitika prekybai galimybės 100

Sutinku su būtinais slapukais Statistikos slapukai Šie slapukai analitika prekybai anoniminę informaciją ir leidžia skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinį, kad galėtume matuoti ir gerinti Svetainės veikimą. Visa šių slapukų surinkta informacija yra apibendrinta, todėl surinkti duomenys naudojami anonimiškai.

analitika prekybai

Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Sutinku su statistikos slapukais Rinkodaros slapukai Šie slapukai naudojami siekiant nustatyti kokie pasiūlymai ar kita informacija galėtų Jus sudominti. Jie veikia unikaliai identifikuodami Jūsų naršyklę ir įrenginį.

analitika prekybai pasirinkimas už porą eurų dolerio

Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai skirtų reklamų. Sutinku su rinkodaros slapukais.

Taip pat perskaitykite